Stilingi valgomojo baldai – žavingiems namams

Stilingi valgomojo baldai – žavingiems namams

Stilingi valgomojo baldai – žavingiems namams

Valgomasis gali būti jaukiausia namų vieta, kurioje kasdien susirenka visa šeima, švenčiamos ypatingos šventės, praleidžiama daug laiko su draugais, todėl ir valgomojo baldai turi būti ne tik funkcionalūs ir tvirti, bet ir stilingi. Bet kokio dydžio erdvėje galima sukurti tikrai žavingą valgomąjį, tiesiog reikia pasirinkti tinkamus baldus bei priderinti tinkamas detales. Nepriklausomai nuo to, ar šiuo metu įrenginėjate valgomojo erdvę, ar tik norite ją atnaujinti, mes paruošėme trumpą gidą, kuris gali padėti norintiems sukurti jaukų ir žavų valgomąjį.

Mažoms erdvėms – apvalūs valgomojo stalai ir šviesios spalvos

Mažoje erdvėje norite sukurti atskirą valgomojo erdvę? Tai įmanoma! Tik svarbu pasirinkti tinkamus baldus. Šiuo atveju būtinas nedidelis, bet stilingas apvalus valgomojo stalas ir prie jo derančios, daug vietos neužimančios kėdės, pavyzdžiui, pagamintos iš ratano. Jeigu jūsų valgomajam skirta erdvė per maža įprastam virtuviniam stalui, rinkitės mažą apvalų bistro stiliaus staliuką. Toks staliukas suteiks prancūziškos dvasios, o prie jo bus malonu prisėsti išgerti puodelį mėgstamos rytinės kavos. Kiek didesnei erdvei tinka išskleidžiamas stalas, kurio dydį galima reguliuoti. Praktiška mažame valgomajame pastatyti suoliuką, kuris ne tik bus patogus, taupantis erdvę, tačiau gali būti labai stilingas namų akcentas.

Virtuvės ir valgomojo erdvę atskirti padeda kilimas, kurį galima patiesti po valgomojo stalu, o virš jo pakabinti šviestuvą. Tiesa, šiuo atveju šviesa turi būti subtili ir švelni. Taip pat mažoje erdvėje tinka ir toršeras, kuris erdvei suteiks papildomo intymumo.

Visiems žinoma, kad šviesios spalvos optiškai didina erdvę. Balti valgomojo baldai, šviesios grindys ir sienos suteiks daugiau erdvės, įneš švaros pojūčio. Veidrodžiai – optiškai didina erdvę ir atrodo stilingai. Pakabinkite savo mėgstamus veidrodžius ant valgomojo zonos sienos. Patalpoms daugiau erdvės suteikia ir marinistinis interjero stilius. Rinkitės baltos spalvos baldus, pavyzdžiui, belgiško stiliaus kėdes su porankiais iš mūsų SPA kolekcijos, kurioje susipina klasika ir modernumas. Prie jų derinkite mėlynos spalvos aksesuarus ir marinistinius motyvus.

Valgomojo baldai – tai ne tik stalas ir kėdės

Dažnai pamirštame, kad valgomojo baldai – tai ne tik stalas ir kėdės. Žavinga indauja ar komoda suteikia erdvei ypatingą aurą. Joje galite laikyti brangų porcelianą, ar tiesiog kasdieninius įrankius ir indus. Juk taip patogu, kai viskas vienoje vietoje. Šiais laikais yra labai tvirtų ir stilingų indaujų, kurios tiks bet kokio stiliaus namuose, tačiau ypač patiks mėgstantiems klasiką. Komodos – dažniausiai yra labai talpios ir patogios, todėl vertinamos gyvenantiems nedideliuose namuose. Ant komodų galima laikyti mėgstamus augalus, stilingas vazas. Net ir nedidelėje erdvėje galima pastatyti mažą komodą, kuri tarnaus ir kaip žavingas interjero akcentas.

Vitrinos jūsų valgomajam suteikia jaukumo, taip pat jos tinka knygoms, indams ar nuotraukoms laikyti. Taip pat puikiai atrodo ir mažesnės spintelės, ant kurių patogu padėti nedidelius šviestuvus, knygas, laikyti raktus.

„Amore for Home“ asortimente – platus baldų pasirinkimas

Amore for Home“ turi platų valgomojo baldų pasirinkimą. Jeigu mėgstate klasiką, VERONA kolekcijos baldai – puikus pasirinkimas. Norite ko nors įdomaus? ALMIRAH kolekcijos baldai, alsuojantys Indijos dvasia, pranoks jūsų lūkesčius. Visuomet pasitikėkite savo nuojauta ir stiliaus pojūčiu, tačiau jeigu norite atnaujinti valgomojo zoną ir dvejojate, susisiekite su mumis. Mūsų profesionali komanda padės išsirinkti tinkamus baldus jūsų unikaliems namams.

Related Posts:

Naujos prekės