Baldai ir interjero detalės

„Amore For Home“ siūlomi baldai padės sukurti ypatingą ir neatsibostantį, vientisą namų stilių. Tokį, kuris atrodys taip lyg sukurtas geriausių pasaulio dizainerių. Rafinuoti, kokybiški, žinomų gamintojų baldai namams ir interjero detalės suteiks jūsų namams ypatingos auros ir sužavės visus svečius. Svetainės, miegamojo, virtuvės baldai, taip pat baldai vaikų kambariui, valgomajam – visi mūsų siūlomi baldai tarnaus ilgus metus ir džiugins savo kokybe. Galite rinktis minimalistinio skandinaviško, žaviojo Provanso stiliaus baldus. O gal jus traukia modernus dizainas? „Amore For Home“ asortimente jūsų laukia futuristinio dizaino baldai namams, taip pat ir patikimi klasikinio dizaino baldai.

 • Vaikų kambario baldai

  Kokie turėtų būti vaikų kambario baldai? Žinoma, tvirti, patikimi ir stilingi. Juk tinkami baldai ne tik suteikia ypatingos auros kambariui, leidžia atsiskleisti vaiko asmeniniam skoniui, tačiau taip pat turi atlaikyti didelius iššūkius. Vaikai mėgsta šokinėti ant lovos, o stalai dažnai tarnauja ir žaidimams. Visuomet svarbu atsižvelgti į medžiagų kokybę, tvirtinamąsias detales ir konstrukciją. „Amore For Home“ asortimente rasite platų baldų pasirinkimą kiekvieno skoniui, mes bendradarbiaujame tik su patikimais baldų gamintojais, kurie žino, kokie turėtų būti saugūs ir gražūs vaikų kambario baldai.

 • Lauko baldai

  „Amore For Home“ asortimente jūsų laukia stilingi ir funkcionalūs lauko baldai: stalai, kėdės, gultai ir kiti jūsų namų aplinkai skirti baldai. Siūlome tik aukščiausios kokybės medinius ir pintus baldus, kurie papuoš bet kurią terasą ar sodą. Tvirti baldai ne tik atrodo geriau, tačiau taip pat ir yra saugūs, galintys atlaikyti stiprų lietų, vėją, saulės poveikį. Tačiau taip pat atminkite, kad tik tinkamai prižiūrimi lauko baldai tarnaus ilgus metus ir džiugins savo kokybe.

 • Valgomojo baldai

  Stilingi ir praktiški valgomojo baldai padės sukurti jaukią ir tarpusavio ryšio nevaržančią atmosferą. Valgomasis jau seniai nebėra atskira, tik vienai funkcijai pritaikyta patalpa. Šiuolaikinių būstų interjere – tai bendra erdvė su virtuve arba svetaine. Tai vieta, kur bent kelis kartus per dieną susirenka visa šeima, todėl labai svarbu šios erdvės estetika ir funkcionalumas. „Amore For Home“ asortimente jūsų laukia jūsų skonį atitinkantys valgomojo baldai: kėdės, stalai, suolai ir valgomojo komplektai. Sukurti jaukius namus labai paprasta, tiesiog pasitikėkite savo skoniu ir nuojauta.

 • Biuro baldai

  Klasikinio, Provanso, vintažinio ir kitų stilių biuro baldai padės sukurti išskirtinę ir neįprastą biuro aplinką. Tinkamai įrengtame biure malonu dirbti, gražus interjeras džiugina ir lankytojų akis. „Amore For Home“ siūlomi baldai yra ne tik ypatingi savo išvaizda, juos kuriant daug dėmesio buvo skiriama ergonomiškumui, patogumui ir praktiškumui. Biuro baldai: biuro kėdės, stalai, spintelės, spintos, bufetai ir kiti baldai padės sukurti harmoningą erdvę ir namų erdvėje, kai norite darbingos atmosferos. Gražinkite namus ir biuro aplinką su „Amore For Home“ baldais.

 • Vonios baldai

  Vonios baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro vandens garai, todėl baldai turi atlaikyti įvairius iššūkius. „Amore For Home“ asortimente rasite kokybiškas vonios spinteles, veidrodžius, vonios kambario komplektus. Vonios spintelės gali būti pastatomos arba pakabinamos. Pastatomose lengvai galėsite integruoti praustuvus, o pakabinami stilingi veidrodžiai leis sukurti ypatingą aurą turinčią vonią. Visuomet galite rinktis vonios baldų komplektus, kurie leis vonioje sutalpinti daugiau daiktų ir išlaikyti vientisą stilių. Estetiški vonios baldai suteiks daugiau malonumo mėgautis atpalaiduojančiomis vandens procedūromis, padės pasijusti tarsi SPA centre.

 • Interjero detalės

  Namų stilių kurti labiausiai padeda įvairios interjero detalės – pagalvėlės, širmos, veidrodžiai, naktinės lempos, komodėlės, papuošalų ir kitokios paskirties dėžutės, vazos, statulėlės ir t. t. „Amore For Home“ asortimente siūlomos interjero detalės puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Pasisemkite idėjų, kaip papuošti namus, kad jie taptų dar jaukesniais ir interjeras prilygtų matomiems interjero žurnaluose.

 • Prieškambario baldai

  Stilingam prieškambariui būtini ir funkcionalūs prieškambario baldai. Prieškambaris – tai pereinamoji namų zona, tačiau čia laikomi lauko drabužiai, avalynė, o tvarkingas ir gražiai įrengtas prieškambaris daug pasako apie šeimininkus. „Amore For Home“ jūsų laukia praktiškos, unikalios spintelės, komodos, pufai, batų dėžės. Jei visuose namuose puoselėjate Provanso stilių, klasikinį, skandinavišką, avangardinį, vintažinį ar antikvarinį stilių, nepamirškite ir prieškambario, kad jis neišsiskirtų iš bendro konteksto: prieškambario baldai leis išlaikyti vientisą stilių visuose namuose.

 • Svetainės baldai

  Svetainėje praleidžiame daugiausiai laiko, čia sutinkame svečius, todėl labai svarbūs ir tinkami svetainės baldai. Rasti patogius, funkcionalius ir gražius baldus – sudėtinga užduotis. „Amore For Home“ kruopščiai atrinkti baldai tiks ir patiks daugeliui. Mūsų asortimente jūsų laukia kerinčio grožio klasikiniai, retro, skandinaviško stiliaus, Provanso baldai, kurie nustebins ne tik jus, bet ir jūsų svečius. Šie svetainės baldai yra labai subtilūs pagaminti apgalvojus kiekvieną detalę ir stengiantis suderinti klasiką su naujausiomis baldų gamybos technologijomis. Svetainės stalai, svetainės staliukai, išskleidžiami stalai, kavos staliukai, žurnaliniai staliukai, sofos, foteliai ir daugelis kitų tradicinių baldų yra būtent to, ko jums reikia įrengiant ar atnaujinant svetainę.

 • Virtuvės baldai

  Virtuvės baldai turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir gražūs. Puoselėdami šią mintį, siūlome įsigyti stilingų, puošnių ir elegantiškų Provanso, klasikinio, antikvarinio stiliaus virtuvės baldų. Pagrindiniai mūsų siūlomi baldai daugiausiai skirti valgomojo zonai – tai valgomojo stalai, valgomojo kėdės, bufetai ir indaujos, vitrinos ir vyninės. Pasirinkite stalą, prie kurio tilptų visi šeimos nariai ir dar liktų vietos bent porai svečių. O gal idealus sprendimas jūsų namams – išskleidžiami stalai? Didžioji dalis „Amore For Home“ siūlomų kėdžių yra paminkštintos, su ergonomiškais atlošais, todėl itin patogios. Indaujose tilps visi valgomojo indai. Taip pat galite įsigyti ir prabangių vyninių, kurios taps stilinga namų puošmena.

 • Miegamojo baldai

  Miegodami praleidžiame apie trečdalį savo gyvenimo, todėl miegamojo baldai turi būti ypač patogūs ir geros kokybės. Miegamasis – tai erdvė, kurioje atsipalaiduojame, ilsimės, todėl tinkami miegamojo baldai nuteikia raminančiai, atpalaiduojančiai, tačiau drauge turi būti ir stilingi bei elegantiški, suteikiantys kambariui išskirtinumo. Tiems, kurie nori pasisemti idėjų, siūlome pasidairyti po miegamojo baldų kolekcijas ir susikurti savo svajonių kambarį, apstatant jį pagal norus, poreikius ir galimybes. Dėl šiuolaikinių technologijų, miegamojo baldai: komodos, lovos, kosmetiniai staliukai, spintelės, spintos, naktinės spintelės gali būti ne tik stilingi, bet ir patvarūs bei patogūs. „Amore For Home“ asortimente rasite Provanso, klasikinio, modernaus stiliaus baldų, kurie papuoš jūsų namus.