Vonios baldų kolekcijos

Vonios kambarys – viena iš namų erdvių, kurioje galima atsipalaiduoti po dienos rūpesčių, panirus į karštus vandens purslus. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro vandens garai, todėl baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški. Būtent tokius vonios baldus siūlome įsigyti. Kataloge rasite vonios spintelių, veidrodžių, vonios kambario komplektų. Vonios spintelės gali būti pastatomos arba pakabinamos. Pastatomose spintelėse lengvai integruojami praustuvai. Pakabinami veidrodžiai yra labai stilingi, klasikiniais mediniais rėmais, todėl vonios interjerą sukurti dabar – dar paprasčiau. Vonios komplektai leis vonios kambaryje sutalpinti daugiau daiktų ir išlaikyti vientisą stilių.

 • NOVA CASHMERE kolekcija

  NOVA CASHMERE kolekcija – tai harmoningo minimalistinio dizaino ir funkcionalumo apibrėžimas. Paprastų, tiesių linijų pagrindu sukurti NOVA baldai išsiskiria elegancija ir ypač pasižymi subtiliu, nesenstančiu stiliumi. Frezuoti NOVA fasadai pabrėžia natūralų medžio grožį o mažesnis baldų gylis puikiai tiks mažesnėms erdvėms išlaikant visišką komfortą ir patogumą. Nepriklausomai nuo besikeičiančių ineterjero tendencijų, šie baldai išlaiko savo unikalų charakterį ir sklandžiai dera su bet kokia interjero estetika. NOVA CASHMERE nėra tik baldai – tai istorija, kurią papasakosite per unikalią kompoziciją savo namuose.

 • ADELO CASHMERE kolekcija

  Kolekcija ADELO CASHMERE – tai klasikinio stiliaus vonios kambario baldai, kurių solidumą ypač pabrėžia puikiai suderintos griežtos formos ir vertikaliai frezuoti fasadai. Dėl šio derinio kolekcijos baldai yra universalūs ir idealiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, o aukštas jų funkcionalumas užtikrins komfortą net išrankiausiems vartotojams. Šios kolekcijos privalumas yra rankenėlių pasirinkimo galimybė, kiekviename komplekte rasite trijų spalvų rankenėles – blizgias aukso bei chromo ir matines juodas. Dėl to galėsite patys priderinti Jums tinkamiausias rankenėles šiuo metu ar atsinaujinti baldus ateityje.

 • NOVA WHITE kolekcija

  NOVA WHITE kolekcija – tai harmoningo minimalistinio dizaino ir funkcionalumo apibrėžimas. Paprastų, tiesių linijų pagrindu sukurti NOVA WHITE baldai išsiskiria elegancija ir ypač pasižymi subtiliu, nesenstančiu stiliumi. Baldų fasadai puošti vertikaliais grioveliais suteikiančiais kolekcijai švelnumo ir unikalaus charakterio, o išskirtinis kolekcijos dizainas ir moduliškumas pabrėžia patvarumą ir universalumą. Nepriklausomai nuo besikeičiančių ineterjero tendencijų, šie baldai išlaiko savo unikalų charakterį ir sklandžiai dera su bet kokia interjero estetika. NOVA WHITE nėra tik baldai – tai istorija, kurią papasakosite per unikalią kompoziciją savo namuose.

 • LUXOR NERO kolekcija

  Atraskite egzotišką LUXOR vonios baldų kolekcijos pasaulį iš naujo apibrėždami modernaus dizaino koncepciją. Kiekvienas šios kolekcijos elementas dvelkia paprastumu ir rafinuotumu, kartu veikdamas kaip unikalus meno kūrinys. Baldų fasadai papuošti trimatėmis kvadratinėmis piramidėmis, sukuriančiomis užburiantį raštą, kuris kiekvienam kolekcijos baldui suteikia gylio ir charakterio. Visa kolekcija pagaminta iš aukštos kokybės baldinės plokštės, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Juoda spalva puikiai išryškina minimalistinį charakterį paversdama LUXOR baldus ne tik funkcionaliais elementais, bet ir rafinuotomis dekoracijomis bet kokiam interjerui.

 • LUXOR BEIGE kolekcija

  Atraskite egzotišką LUXOR vonios baldų kolekcijos pasaulį iš naujo apibrėždami modernaus dizaino koncepciją. Kiekvienas šios kolekcijos elementas dvelkia paprastumu ir rafinuotumu, kartu veikdamas kaip unikalus meno kūrinys. Baldų fasadai papuošti trimatėmis kvadratinėmis piramidėmis, sukuriančiomis užburiantį raštą, kuris kiekvienam kolekcijos baldui suteikia gylio ir charakterio. Visa kolekcija pagaminta iš aukštos kokybės baldinės plokštės, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Juoda spalva puikiai išryškina minimalistinį charakterį paversdama LUXOR baldus ne tik funkcionaliais elementais, bet ir rafinuotomis dekoracijomis bet kokiam interjerui.

 • OCEAN NERO kolekcija

  Pasinerkite į unikalų gamtos ir modernaus dizaino derinį su mūsų OCEAN vonios baldų kolekcija. Šiuos išskirtinius baldus sukurti įkvėpė vandenyno žavesys – vieta, kur paprastumo galia susitinka su gamtos nenuspėjamumu. Akcentinis OCEAN vonios baldų elementas yra fasadai su subtiliomis, horizontaliomis bangomis, kurios įgauna trimatį pavidalą primenantį nuolatinį vandenyno kraštovaizdžio virsmą. Alyvuoto ąžuolo spalvos korpusai suteikia baldams natūralumo, o juodi fasadai leidžia pritaikyti kolekciją įvairiems interjerams sukuriant unikalią atmosferą. Dėl funkcionalumo, estetikos ir įkvėpimo iš gamtos derinio ši kolekcija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pažadinti jausmus ir sukurti savo ramybės vandenyną.

 • OCEAN BEIGE kolekcija

  Pasinerkite į unikalų gamtos ir modernaus dizaino derinį su mūsų OCEAN vonios baldų kolekcija. Šiuos išskirtinius baldus sukurti įkvėpė vandenyno žavesys – vieta, kur paprastumo galia susitinka su gamtos nenuspėjamumu. Akcentinis OCEAN vonios baldų elementas yra fasadai su subtiliomis, horizontaliomis bangomis, kurios įgauna trimatį pavidalą primenantį nuolatinį vandenyno kraštovaizdžio virsmą. Alyvuoto ąžuolo spalvos korpusai suteikia baldams natūralumo, o smėlio spalvos fasadai leidžia pritaikyti kolekciją įvairiems interjerams sukuriant unikalią atmosferą. Dėl funkcionalumo, estetikos ir įkvėpimo iš gamtos derinio ši kolekcija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pažadinti jausmus ir sukurti savo ramybės vandenyną.

 • NOVA NERO kolekcija

  NOVA NERO kolekcija – tai harmoningo minimalistinio dizaino ir funkcionalumo apibrėžimas. Paprastų, tiesių linijų pagrindu sukurti NOVA NERO baldai išsiskiria elegancija ir pasižymi subtiliu, nesenstančiu stiliumi. Baldų fasadai puošti vertikaliais grioveliais suteikiančiais kolekcijai švelnumo ir unikalaus charakterio, o išskirtinis kolekcijos dizainas ir moduliškumas pabrėžia patvarumą ir universalumą. Nepriklausomai nuo besikeičiančių ineterjero tendencijų, šie baldai išlaiko savo unikalų charakterį ir sklandžiai dera su bet kokia interjero estetika. NOVA NERO nėra tik baldai – tai istorija, kurią papasakosite per unikalią kompoziciją savo namuose.

 • NOVA OAK kolekcija

  Vonios baldų kolekcija NOVA OAK buvo sukurta atsižvelgiant į aukštus vartotojų poreikių standartus. Šie baldai atstovauja paprastą minimalistinį stilių ir aiškiai išsiskiria kitų sprendimų gausoje. Lygus NOVA OAK fasadai pabrėžia natūralų medžio grožį o mažesnis baldų gylis puikiai tiks mažesnėms erdvėms išlaikant visišką komfortą ir patogumą. Ši kolekcija sujungia artumą gamtai ir funkcionalumą. Skirtingų dydžių baldų moduliai puikiai įsilies įvairios erdvėse ir lanksčiai prisitaikys prie individualių poreikių.

 • DIAMO kolekcija

  DIAMO – tai kolekcija, kuri džugina savo išskirtiniu stiliumi ir atspalvių derme. Išraiškinga natūralaus ąžuolo spalva derinyje kartu su juodais geometrinių formų grioveliais – tai vis labiau populiarėjanti baldų dizaino naujovė. Ši vonios baldų kolekcija – tai ne tik kokybė ir moderni išvaizda, bet ir patogumas bei maksimalus funkcionalumas.

 • SANTA NERO kolekcija

  SANTA NERO – tai modernaus dizaino vonios kambario baldai, kuriuos lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus vonios interjere. Juodi matiniai korpusai bei fasadai derinami kartu su blizgiomis chromuotomis rankenėlėmis suteikia vonios edrvei lengvumo ir elegancijos. Kolekcijoje rasite veidrodines spinteles, kurios optiškai padidins vonios kambarį bei suteiks papildomos vietos daiktams laikyti. Visuose kolekcijos balduose montuojama „softclose“ tylaus uždarymo sistema, todėl baldai yra itin patogūs naudoti bei funkcionalūs. Plataus SANTA NERO kolekcijos spintelių asortimento dėka, nesunkiai įsirengsite tiek mažą, tiek didelį vonios kambarį.

 • XILU kolekcija

  XILU - tai vonios kambario baldai, kurie žavi savo stiliumi ir spalvų deriniu. Išraiškingi šviesaus ąžuolo fasadai ir stalviršiai derinyje kartu su frezuotais juodais grioveliais, tai vis labiau populiarėjanti baldų dekoro naujovė, kuri suteikia Jūsų vonios kambario interjerui prabangos ir solidumo. Šioje kolekcijoje rasite tiek įvairių dydžių praustuvo spinteles, tiek ir lentyną bei kitus modulius, kurie suteiks galimybę sukurti komplektus, tinkančius bet kokio dydžio vonios kambariui. XILU kolekcija – tai ne tik kokybė ir modernus dizainas, bet ir komfortas bei funkcionalumas.

 • ICON CASHMERE kolekcija

  ICON CASHMERE – tai paprasta ir itin elegantiška vonios baldų kolekcija, kuri išsiskiria vertikaliai frezuotais fasadais bei įleistomis rankenėlėmis suteikiančiomis baldams modernumo. Matiniai kašmyro spalvos korpusai ir natūralaus ąžuolo imitacijos stalviršiai yra puikus derinys, kurį lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus interjere. Kolekcija ICON CASHMERE skirta tiems, kurie vertina praktiškus sprendimus ir unikalų stilių.

 • FIJI WHITE kolekcija

  FIJI WHITE – tai vonios baldų kolekcija, kurioje dera modernūs sprendimai ir nesenstantis stilius. Jūsų patogumui, šios kolekcijos baldai gali būti pasirinktinai komplektuojami kaip pakabinami arba kaip pastatomi ant medinių kojelių. FIJI WHITE kolekcijoje rasite aukštą spintelę bei įvairių dydžių praustuvo spinteles su ąžuolo imitacijos stalviršiais. Spintelių fasadai išsiskiria subtiliais dekoro elementais šonuose, o rankenėles atstoja modernūs frezuoti kronšteinai.

 • ICON ROSE kolekcija

  ICON ROSE – tai paprasta ir itin elegantiška vonios baldų kolekcija, kuri išsiskiria vertikaliai frezuotais fasadais bei įleistomis rankenėlėmis suteikiančiomis baldams modernumo. Išskirtinės matinės rožinės spalvos korpusai ir tamsaus ąžuolo spalvos stalviršiai yra puikus derinys, kurį lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus interjere. Kolekcija ICON ROSE skirta tiems, kurie vertina praktiškus sprendimus ir unikalų stilių.

 • ADELO WHITE kolekcija

  Kolekcija ADEL WHITE – tai klasikinio stiliaus vonios kambario baldai, kurių solidumą ypač pabrėžia puikiai suderintos griežtos formos ir vertikaliai frezuoti fasadai. Dėl šio derinio kolekcijos baldai yra universalūs ir idealiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, o aukštas jų funkcionalumas užtikrins komfortą net išrankiausiems vartotojams. Šios kolekcijos privalumas yra rankenėlių pasirinkimo galimybė, kiekviename komplekte rasite trijų spalvų rankenėles – blizgias aukso bei chromo ir matines juodas. Dėl to galėsite patys priderinti Jums tinkamiausias rankenėles šiuo metu ar atsinaujinti baldus ateityje.

 • ICON WHITE kolekcija

  ICON WHITE – tai paprasta ir itin elegantiška vonios baldų kolekcija, kuri išsiskiria vertikaliai frezuotais fasadais bei įleistomis rankenėlėmis suteikiančiomis baldams modernumo. Balti matiniai korpusai ir tamsaus ąžuolo spalvos stalviršiai yra puikus derinys, kurį lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus interjere. Kolekcija ICON WHITE skirta tiems, kurie vertina praktiškus sprendimus ir unikalų stilių.

 • ADELO OAK kolekcija

  Kolekcija ADELO OAK – tai klasikinio stiliaus vonios kambario baldai, kurių solidumą ypač pabrėžia puikiai suderintos griežtos formos ir vertikaliai frezuoti fasadai. Dėl šio derinio kolekcijos baldai yra universalūs ir idealiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, o aukštas jų funkcionalumas užtikrins komfortą net išrankiausiems vartotojams. Šios kolekcijos privalumas yra rankenėlių pasirinkimo galimybė, kiekviename komplekte rasite trijų spalvų rankenėles – blizgias aukso bei chromo ir matines juodas. Dėl to galėsite patys priderinti Jums tinkamiausias rankenėles šiuo metu ar atsinaujinti baldus ateityje.

 • ADELO NERO kolekcija

  Kolekcija ADELO NERO – tai klasikinio stiliaus vonios kambario baldai, kurių solidumą ypač pabrėžia puikiai suderintos griežtos formos ir vertikaliai frezuoti fasadai. Dėl šio derinio kolekcijos baldai yra universalūs ir idealiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, o aukštas jų funkcionalumas užtikrins komfortą net išrankiausiems vartotojams. Šios kolekcijos privalumas yra rankenėlių pasirinkimo galimybė, kiekviename komplekte rasite trijų spalvų rankenėles – blizgias aukso bei chromo ir matines juodas. Dėl to galėsite patys priderinti Jums tinkamiausias rankenėles šiuo metu ar atsinaujinti baldus ateityje.

 • ELEGAN BLUE kolekcija

  Vonios baldų kolekcija ELEGAN BLUE – tai išskirtinumas, elegancija ir prabanga. Kolekcijoje rasite įvairių dydžių spinteles bei veidrodžius, kurie tikrai Jūsų nenuvils. LED apšvietimas, stiklinės lentynos ir „softclose“ tylaus uždarymo sistema dar labiau padidina komforto lygį ir palieka neišdildomą įspūdį. Sodri mėlyna spalva, frezuoti fasadai ir aukso spalvos rankenėlės – tai unikalios detalės, kurių negali trūkti nė viename vonios kambaryje!

 • SANTA TAUPE kolekcija

  SANTA TAUPE – tai modernaus dizaino vonios kambario baldai, kuriuos lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus vonios interjere. Pilkai rusvi „taupe“ spalvos korpusai bei fasadai derinami kartu su blizgiomis chromuotomis rankenėlėmis suteikia vonios edrvei lengvumo ir elegancijos. Kolekcijoje rasite veidrodines spinteles, kurios optiškai padidins vonios kambarį bei suteiks papildomos vietos daiktams laikyti. Visuose kolekcijos balduose montuojama „softclose“ tylaus uždarymo sistema, todėl baldai yra itin patogūs naudoti bei funkcionalūs. Plataus SANTA TAUPE kolekcijos spintelių asortimento dėka, nesunkiai įsirengsite tiek mažą, tiek didelį vonios kambarį.

 • SANTA DEEP BLUE kolekcija

  SANTA DEEP BLUE – tai drąsi kolekcija, kuri nepalieka abejingų. Sodri mėlyna spalva puikiai dera su frezuotais baldų fasadais ir suteikia visumai unikalaus charakterio, kurio dėka ši kolekcija patenkins net įmantriausius vizualinius poreikius. Aukso spalvos rankenėlės puikiai papildo kolekcijos baldus suteikdamos elegancijos bei atkartodamos naujausias vonios kambario baldų tendencijas. Prabangus dizainas, drąsus spalvų pasirinkimas, įmantri estetika ir aukščiausias kolekcijos baldų apdirbimo tikslumas bei funkcionalumas – taip galima apibūdinti SANTA DEEP BLUE vonios baldus.

 • SANTA OAK kolekcija

  SANTA OAK – tai modernaus dizaino vonios kambario baldai, kuriuos lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus vonios interjere. Sendinto ąžuolo spalvos korpusai bei fasadai derinami kartu su blizgiomis chromuotomis rankenėlėmis suteikia vonios edrvei lengvumo ir elegancijos. Kolekcijoje rasite veidrodines spinteles, kurios optiškai padidins vonios kambarį bei suteiks papildomos vietos daiktams laikyti. Visuose kolekcijos balduose montuojama „softclose“ tylaus uždarymo sistema, todėl baldai yra itin patogūs naudoti bei funkcionalūs. Plataus SANTA OAK kolekcijos spintelių asortimento dėka, nesunkiai įsirengsite tiek mažą, tiek didelį vonios kambarį.

 • LINE GREEN kolekcija

  LINE GREEN vonios baldų kolekcija pabrėžia individualumą sklandžiai derinant grakštumą ir harmoniją. Šalavijų žalia spalva, kuri yra šios kolekcijos pagrindis akcentas, ne tik patraukia dėmesį, bet ir įkvepia interjerui išskirtinio, drąsaus charakterio sukurdama ramybės ir atsipalaidavimo atmosferą. Vertikalūs grioveliai baldų fasaduose suteikia subtilios elegancijos bei pabrėžia išskirtinį kolekcijos charakterį. Prisitaikant prie dabartinių rinkos poreikių visas LINE GREEN asortimentas buvo suprojektuotos mažesniu gyliu, kad atitiktų mažesnių vonios erdvių iššūkius. LINE GREEN yra gyvenimo būdo išraiška, kai svarbi kiekviena smulkmena, o vonios kambarys tampa intymia vieta atsipalaiduoti.

 • ARRAS CRAFT kolekcija

  ARRAS CRAFT – tai ypatinga vonios baldų kolekcija, kuri žavi savo lengvumu ir moderniu dizainu. Natūralaus medžio spalvos korpusai ir fasadinės dalys sukuria subtilią tropinių kraštų SPA atmosferą. Suapvalinti spintelių kampai suteikia kolekcijai išskirtinumo ir lengvumo, o fasadinės dalys be rankenėlių įkūnija naujausias interjero tendencijas. Kolekciją sudaro įvairių tipų aukštos ir žemos pakabinamos spintelės, kurios leis susikurti individualų komplektą pagal Jūsų pageidavimus. ARRAS CRAFT kolekcija patiks tiems, kurie ieško originalių ir modernių sprendimų savo vonios kambariui.

 • CAPPRI GRAFIT kolekcija

  Šios kolekcijos unikalumas slypi paprastose nepastebimai susiliejančiose baldų linijose, kurios sukuria harmoningą ir elegantišką vonios kambario interjerą. Geometrines baldų formas pabrėžia briaunose įmontuotos metalinės rankenėlės, o naudojimo patogumą padidina stalčiuose ir durelėse sumontuoti guoliniai bėgeliai ir vyriai su „soft close“ tylaus uždarymo sistema, kurios dėka visos kolekcijos spintelės užsidaro švelniai ir be triukšmo.

 • ARRAS GRAFIT kolekcija

  Tai išskirtinė vonios baldų kolekcija, kurios modernus, natūralių spalvų dizainas sukurs ypatinga atmosferą Jūsų vonios kambaryje. Subtilus, ąžuolo imitacijos korpusų ir juodų blizgių fasadų derinys, sudaro prabangos ir solidumo įspudį, kuris būdingas prabangiems tropinių šalių SPA centrams. Suapvalintos spintelių briaunos suteikia lengvumo jausmą, o fasadai be rankenėlių atspindi naujausias šių dienų tendencijas. Ši kolekcija puikiai tiks ieškantiems moderniausių sprendimų savo vonios kambariui.

 • HAVA WHITE kolekcija

  Moderni klasika - toks yra vonios baldų kolekcijos HAVA WHITE stilius, kuris patiks visiems vertinantiems išskirtinumą, gaivumą ir originalius sprendimus. Balti matiniai fasadai derinami su betono spalvos stalviršiais ir juodomis rankenėlėmis sujungia klasiką, eleganciją ir modernumą. Kolekcijoje rasite aukštas spinteles, skirtingų dydžių ir tipų praustuvų spinteles bei veidrodžius, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į naujausias vonios kambario interjero tendencijas.

 • MONA GREY kolekcija

  Šiuolaikinio stiliaus vonios baldai MONA GREY patiks visiems vertinantiems modernumą ir originalius sprendimus. Naujovišką kolekcijos dizainą pabrėžia ąžuolo imitacijos fasadai derinami su grafito pilkos spalvos detalėmis. Kolekciją sudaro aukštos spintelės, spintelės su praustuvais ir spintelės – veidrodžiai. MONA GREY vonios baldai pasižymi puikiai derančiomis spalvomis ir unikaliu dizainu, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į naujausias vonios kambario interjero tendencijas.

 • SAMO kolekcija

  SAMO yra dar viena atnaujinto klasikinio stiliaus kolekcija mūsų vonios baldų asortimente. Balti matiniai frezuoti fasadai derinami su ąžuolo imitacijos elementais sukuria jaukią, stilingą ir elegantišką atmosferą. SAMO kolekcijoje rasite tiek aukštas ir žemas pastatomas, tiek pakabinamas ir veidrodines spinteles, ir žinoma - spinteles praustuvams. Šie vonios baldai pasižymi tikslumu, preciziškomis linijomis ir išskirtiniu dizainu, todėl patiks net ir patiems reikliausiems.

 • CAPPRI WHITE kolekcija

  CAPPRI WHITE kolekcijos unikalumas slypi paprastose nepastebimai susiliejančiose baldų linijose, kurios sukuria harmoningą ir elegantišką vonios kambario interjerą. Geometrines baldų formas pabrėžia briaunose įmontuotos metalinės rankenėlės, o naudojimo patogumą padidina stalčiuose ir durelėse sumontuoti guoliniai bėgeliai ir vyriai su „soft close“ tylaus uždarymo sistema, kurios dėka visos kolekcijos spintelės užsidaro švelniai ir be triukšmo.

 • CAPPRI CRAFT kolekcija

  CAPPRI CRAFT kolekcijos unikalumas slypi paprastose, nepastebimai susiliejančiose baldų linijose, kurios sukuria harmoningą ir elegantišką vonios kambario interjerą. Geometrines baldų formas pabrėžia briaunose įmontuotos metalinės rankenėlės o naudojimo patogumą padidina stalčiuose ir durelėse sumontuoti guoliniai bėgeliai ir vyriai su „softclose“ tylaus uždarymo sistema, kurios dėka visos kolekcijos spintelės užsidaro švelniai ir be triukšmo.

 • LEONA WHITE kolekcija

  LEONA WHITE – tai vonios baldų kolekcija, kurios pagrindinis akcentas yra tiesiomis linijomis frezuoti fasadai. Šie stilingi grioveliai - tai išskirtinis dizaino efektas, suteikiantis Jūsų vonios kambario interjerui prabangos ir solidumo. Klasikinė balta matinė spalva derinama su tamsaus ąžuolo stalviršiais pagal naujausias vonios kambario baldų tendencijas bei klientų vizualinius poreikius. Kolekcijoje rasite įvairių dydžių spinteles, veidrodžius su LED apšvietimu bei lentynas, kurios palengvins vonios kambario erdvės planavimą bei suteiks laisvės kuriant bet kokio dydžio vonios interjerą.

 • BRONX kolekcija

  Modernumas, paprasta forma ir stilius yra tik keletas BRONX vonios baldų kolekcijos bruožų. Tai industrinio stiliaus vonios baldai, kurie pagaminti naudojant nesenstantį derinį – metalas ir mediena. Ši kolekcija puikiai tinka šiuolaikiniam, moderniam, lofto tipo ar industriniam interjerui. Komplekte rasite skirtingų dydžių spinteles su praustuvu, aukšta spintelę ir veidrodį, kurie leis susikurti tinkamiausią derinį Jūsų vonios kambariui.

 • PLATINA kolekcija

  PLATINA - tai modernaus stiliaus balta vonios baldų kolekcija su natūralaus medžio spalvos akcentais, kurie atrodo stilingai ir prideda natūralumo. Pakabinamas veidrodis – spintelė yra puikiai suderinti tiek su aukšta, tiek su praustuvo spintele, todėl kolekcija atrodo nuosekli ir vientisa. Visuose kolekcijos balduose sumontota "softclose" tylaus uždarymo sistema. Jei vertinate išskirtinį stilių ir modernumą, PLATINA vonios baldai kaip tik Jums.

 • DELON kolekcija

  DELON - tai modernaus dizaino vonios baldų kolekcija, kurią puošia elegantiška ir rafinuota apdaila. Komplekte rasite aukštą spintelę su atvira lentynėle, kuri puikiai tiks stilingoms interjero detalėms. Visi baldai yra pakabinami, todėl vonios kambaryje be vargo palaikysite švarą. Spintelių durelėse ir stalčiuose montuojama tylaus uždarymo sistema „softclose“. DELON kolekcija puikiai tiks tiems, kurie mėgsta solidų ir šiuolaikišką dizainą.

 • GOTLAND GREY kolekcija

  GOTLAND GREY - tai kolekcija, kuri stebina savo šiuolaikišku dizainu. Dėl solidumo įspudį darančių blizgių paviršių, kurie derinami su medinėmis detalėmis, šie baldai taps pagrindiniu Jūsų vonios kambario akcentu. Stilingos apvalių formų rankenėlės atspindi naujausias šiuolaikinio interjero tentencijas ir, tuo pačiu, yra labai praktiškos. Kolekcijoje rasite net keletą įvairių dydžių ir paskirties spintelių, kurios padės susiplanuoti vonios kambarį pagal kiekvieno individualius poreikius. Visuose stalčiuose ir durelėse yra sumontuota "softclose" tylaus uždarymo sistema.

 • BARBUDA kolekcija

  BARBUDA - tai ne tik elegantiška, bet ir labai stilinga vonios baldų kolekcija. Pakabinamos vonios spintelės sukuria lengvumo ir modernumo efektą bei padeda palaikyti Jūsų vonios kambaryje idealią švarą. Visuose stalčiuose ir durelėse įmontuota tylaus uždarymo sistema „softclose“, o spintelėse ir veidrodyje įmontuotas LED apšvietimas tampa dar vienu modernumo prisilietimu. Balti blizgūs paviršiai derinami su šiltais medžio elementais sukuria elegantišką SPA atmosferą. Barbuda kolekcijos baldai džiugins net pačius reikliausius minimalizmo entuziastus.

 • BORNO kolekcija

  BORNO - tai elegantiška ir labai stilinga vonios baldų kolekcija. Pakabinamos vonios spintelės sukuria lengvumo ir modernumo efektą bei padeda palaikyti Jūsų vonios kambaryje idealią švarą. Visuose stalčiuose ir durelėse įmontuota tylaus uždarymo sistema „softclose“, o veidrodyje įmontuotas LED apšvietimas tampa dar vienu modernumo prisilietimu. Tamsiai pilki matiniai paviršiai derinami su šiltais medžio elementais sukuria elegantišką SPA atmosferą. BORNO kolekcijos baldai džiugins net pačius reikliausius modernumo entuziastus.

 • ARRAS kolekcija

  ARRAS - tai išskirtinė vonios baldų kolekcija, kurios modernus, šviesių spalvų dizainas sukurs ypatingą atmosferą Jūsų vonios kambaryje. Subtilus ąžuolo imitacijos korpusų ir baltų blizgių fasadų derinys sudaro prabangos ir solidumo įspudį, kuris būdingas prabangiems tropinių šalių SPA centrams. Suapvalintos spintelių briaunos suteikia lengvumo jausmą, o fasadai be rankenėlių ir veidrodyje įmontuoti LED šviestuvai atspindi naujausias šių dienų tendencijas. Ši kolekcija puikiai tiks ieškantiems moderniausių sprendimų savo vonios kambariui. Rinkitės iš šešių skirtingų kolekcijos derinių arba susikurkite savąjį.

 • HATON kolekcija

  Neapdorotas industrinis lofto stilius su natūralaus medžio intarpais, patiks tiems, kurie vertina originalumą, modernumą ir nestandartinius sprendimus. Tamsaus betono spalvos fasadai derinami su ąžuolo imitacijos elementais, sujungia klasiką, eleganciją ir šiuolaikinį stilių. HATON kolekcijos baldai buvo sukurti atsižvelgiant į naujausias interjero tendencijas ir pasižymi unikaliu dizainu bei meistriškai suderintomis spalvomis.

 • NEVADA GREY kolekcija

  Šiuolaikišku gyvenimu alsuojanti vonios kambario baldų kolekcija NEVADA GREY žavi savo modernia išvaizda ir išradingais dizaino sprendimais. Pilkas blizgus spintelių paviršius suteikia solidumo, o saikingai naudojami medienos akcentai sukuria jaukumo, išskirtinumo ir natūralumo įspūdį. Siūlome net penkis vonios kambario komplektus sudarytus iš skirtingų šios kolekcijos baldų. 

 • GOTLAND kolekcija

  Vonios baldų kolekcija GOTLAND įkvėpta skandinaviško stiliaus, bet turinti ir modernaus dizaino bruožų. Baltas blizgus spintelių paviršius, tai elegancija ir šiuolaikiško dizaino atspindys, o natūralios ąžuolo medienos spalvos kojelės, rankenėlės ir stalviršiai prideda jaukumo ir primena apie populiarųjį skandinavišką stilių. Šią kolekciją sudaro septyni skirtingų dydžių baldai ir kiekviename iš jų yra sumontuota "softclose" tylaus uždarymo sistema.

 • MADEIRA kolekcija

  Vonios baldų kolekcija MADEIRA išsiskiria kokybe ir iki smulkmenų apgalvotu dizainu. Išskirtinės elegancijos baldams suteikia grafito pilkumo fasadai, prie kurių meistriškai priderintos juodos metalinės rankenėlės ir kojelės. Šis vonios baldų komplektas į Jūsų vonios kambarį įneš prabangos ir solidumo, o praktiškumą užtikrins visuose stalčiuose ir durelėse sumontuota "softclose" tylaus uždarymo sistema ir LED apšvietimas veidrodyje.

 • REIMS OAK kolekcija

  Vonios kambario baldai REIMS OAK, tai šiuolaikiško dizaino ir praktiškų sprendimų derinys. Stalčiuose integruotas švelnaus uždarymo mechanizmas - "Softclose" bėgeliai ir virš veidrodžio esantis stilingas LED šviestuvas tik patvirtina, kad tai yra modernaus dizaino vonios komplektas. Rudas, natūralios ąžuolo medienos spalvos paviršius puikiai dera su blizgiomis metalinėmis rankenėlėms.

 • MILANO kolekcija

  MILANO vonios baldų kolekcijos išskirtiniai bruožai yra elegancija ir tikrumas, nes baldai gaminami tik iš aukštos kokybės pušies medienos. Natūralumo jausmą sustiprina balti dažai, kurie visiškai nepaslepia medienos tekstūros ir švelnių linijų. Žalvario spalvos rankenėlės puikiai dera su durelių vyriais, o idealiai parinktas išgaubtas praustuvas užbaigia šios kolekcijos nepriekaištingą dizainą.

 • PARIS kolekcija

  PARIS – tai prancūziško stiliaus baldai kurie sukuria jaukumo ir prabangos įspūdį, o šiek tiek lenktos spintelių kojos ir idealiai parinktos rankenėlės prideda elegancijos. Subtiliai atrodo ir lenkti veidrodžio kraštai, leidžiantys sukurti harmoningą namų atmosferą. Šis baltos spalvos vonios baldų komplektas pagamintas iš kokybiškos buko medienos, todėl baldai yra tvirti ir ilgaamžiai.

 • TORINO kolekcija

  TORINO vonios baldų kolekcija turėtų sužavėti visus retro stiliaus ir baldų iš natūralios medienos gerbėjus. Gamybai panaudota aukštos kokybės pušies mediena, o paviršius padengtas išskirtinės bronzinės spalvos beicu ir storu lako sluoksniu. Sidabro spalvos metalinės rankenėlės prideda retro stiliui būdingo kontrasto, tad pasirinkus šiuos baldus, Jums tikrai pavyks sukurti malonią ir jaukią vonios kambario atmosferą.

 • FREJA kolekcija

  Vonios baldų komplektas FREJA pagamintas iš LMDP plokščių nustebins savo kokybe, jaukumu bei elegancija. Balintos pušies spalva ir medžio rievių imitacijos šiam komplektui prideda papildomo žavesio, tad toks variantas puikiai derės prie bendro vonios kambario interjero ir taps labiausiai dėmesį traukiančiu akcentu.

 • BOSTON OAK kolekcija

  Klasikinio stiliaus vonios baldų komplektas BOSTON OAK pagamintas iš kokybiškų LMDP plokščių, todėl yra lengvai valomas ir atsparus pažeidimams, o sendinto natūralaus ąžuolo spalvos paviršius šiems gaminiams pridės solidumo ir išskirtinumo. Šių baldų durelėse integruotas švelnaus uždarymo mechanizmas „Softclose“, tad jeigu ieškote praktiškų, funkcionalių, tačiau tuo pačiu dailaus dizaino sprendimų, šis variantas turėtų patraukti Jūsų dėmesį.