CATANIA kolekcija

Baldų kolekcija „Catania“ – tai romantiškojo Provanso dvelksmas. Visi kolekcijos baldai yra pastelinio melsvai pilko atspalvio, o viršutinės baldų dalys – švelniai rusvos. Išskirtiniu akcentu tampa įmantrios gėlių motyvais dekoruotos rankenėlės. Taip pat, šiai kolekcijai būdingos lenktos kojelės, kurios net masyviems baldams suteikia vizualaus lengvumo įspūdį.

Prancūzų Provanso stilius yra unikalus ir elegantiškas. Jam būdingos šviesios spalvos: balta, dramblio kaulo, kreminė, švelni violetinė (levandų), melsva, pilka ir kiti pasteliniai šviesūs atspalviai. Jei namuose kuriate Provanso interjerą, naudokite tik natūralius audinius (tai taikytina ir baldams) – idealiai tiks linas, medvilnė, plona drobė. Provanso stiliaus baldams būdingas sendinimas, puošyba gėlių motyvais ir panašiais ornamentais, taip pat aptakios, dailios rankenėlės ir baldų kojelės.

Baldų kolekciją „Catania“ sudaro komodos (jos skiriasi savo aukščiu, pločiu ir stalčių skaičiumi, taip pat yra ir su durelėmis), konsolės, indauja, rakinamos spintelės, stalas, suolas ir kt.

Įsileiskite į namus išraiškingą ir romantišką Provanso dvasią!

Filtras

Aktyvūs filtrai

Aukštis, cm

Aukštis, cm

Plotis, cm

Plotis, cm

Gylis, cm

Gylis, cm

Medžiaga

Medžiaga

puslapyje
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)
puslapyje