Vaikų kambario baldų kolekcijos

Vaikų kambarys – tai unikali erdvė, kurioje žaidžia, mokosi ir ilsisi mūsų vaikai. Jautrūs ir itin kūrybingi protai geriausiai klesti draugiškoje, šiltoje ir patogioje aplinkoje. Visos vaikų kambario baldų kolekcijos mūsų asortimente buvo pagamintos atsižvelgiant į šiuos poreikius. Sukurti geriausių specialistų, šie baldai atlieka ne tik praktinę funkciją, bet ir žadina vaizduotę bei tampa puikiais pramogų elementais.

 • FUNE kolekcija

  FUNE kolekcija sužavės savo modernumu ir skandinavišku šarmu bei papuoš bet kurį šiuolaikinio stiliaus vaikų kambarį, svetainę ar miegamąjį. Kolekcijos baldai pagaminti iš aukštos kokybės itin tvirtos 16 ir 22 mm baldinės plokštės. Natūralaus ąžuolo, grafito ir baltos spalvos derinys atras savo vietą daugelyje interjerų, o gamyboje naudojamos medžiagos ir šiuolaikinis dizainas puikiai derės tarpusavyje suteikdami maksimalų gyvenimo komfortą.

 • BORA kolekcija

  Paauglių kambario baldai BORIA – tai modernumo ir skandinaviško stiliaus dermė. Ramius natūralios medienos tonus puikiai papildo grafito pilkos ir matinės baltos spalvos žaismas. Ši kolekcija puikiai derės mėgstančiųjų šiuolaikinį, minimalistinį stilių namuose. Kompaktiškas ir lengvas kolekcijos dizainas leis išlaikyti erdvės pojūtį, o jos baldus lengvai įkomponuosite svetainės, valgomojo ar miegamojo interjere.

 • TINTO kolekcija

  TINTO - tai kolekcija, kuri sužavės savo skandinavišku šarmu ir papuoš bet kurį šiuolaikinio stiliaus vaikų kambarį, svetainę ar miegamąjį. Kolekcijos baldai pagaminti iš aukštos kokybės itin tvirtos 16 ir 32 mm baldinės plokštės. Natūralaus medžio ir baltos spalvos derinys atras savo vietą daugelyje interjerų, o gamyboje naudojamos medžiagos ir šiuolaikinis dizainas puikiai derės tarpusavyje suteikdami maksimalų gyvenimo komfortą.

 • GIGLI OAK kolekcija

  GIGLI OAK – tai itin ilgaamžiška ir funkcionali baldų kolekcija, kuri puikiai tiks tiek vaikams ir paaugliams, tiek ir vyresniems naudotojams. Visi kolekcijos baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plokščių, atitikančių griežtus saugumo ir kenksmingumo standartus. Ištobulintas kolekcijos dizainas derinamas su kasdienio naudojimo patogumu, leis sukurti patogią mokymosi vietą vaikams ar paaugliams, o didelė baldų talpa leis nesunkiai sutalpinti mokomąją medžiagą bei kitus kasdienius daiktus. GIGLI OAK kolekcijos dėka susikursite draugišką ir komfortišką erdvę savo namuose bet kokio amžiaus vaikams.

 • GRISO kolekcija

  Jaunuolių kambario baldai GRISO – tai modernumo ir kartu paprastumo dermė. Ramius natūralios medienos tonus puikiai papildo kiek netikėtas pastelinių pilkos ir grafito spalvų žaismas. Ši kolekcija puikiai derės mėgstančiųjų šiuolaikinį, minimalistinį stilių namuose. Kompaktiškas ir lengvas kolekcijos dizainas leis išlaikyti erdvės pojūtį, o jos baldus lengvai įkomponuosite svetainės, valgomojo ar miegamojo interjere.

 • GIGLI kolekcija

  GIGLI – tai itin ilgaamžiška ir funkcionali baldų kolekcija, kuri puikiai tiks tiek vaikams ir paaugliams, tiek ir vyresniems naudotojams. Visi kolekcijos baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plokščių, atitikančių griežtus saugumo ir kenksmingumo standartus. Ištobulintas kolekcijos dizainas derinamas su kasdienio naudojimo patogumu, leis sukurti patogią mokymosi vietą vaikams ar paaugliams, o didelė baldų talpa leis nesunkiai sutalpinti mokomąją medžiagą bei kitus kasdienius daiktus. GIGLI kolekcijos dėka susikursite draugišką ir komfortišką erdvę savo namuose bet kokio amžiaus vaikams.

 • CAGI kolekcija

  CAGI paauglio kambario baldai - tai minimalistinio dizaino kolekcija pagaminta iš kokybiškų ir itin atsparių laminuotų baldinių plokščių. Šviesiai pilki fasadų elementai sukuria žavingą kontrastą su juodomis ir natūralaus ąžuolo spalvos plokštėmis, o pagrindinis kolekcijos akcentas yra daugelyje baldų montuojamos LED apšvietimo juostelės, kurios taps dar viena jaunatviško funkcionalumo detale. CAGI kolekcijos baldai tiks tiems, kurie ieško kokybės, universalumo ir nestandartinių sprendimų derinio.

 • SCRIBO kolekcija

  SCRIBO – tai itin patvari ir funkcionali baldų kolekcija, kuri yra draugiška tiek vaikams ir paaugliams, tiek vyresniems naudotojams. Visi kolekcijos baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plokščių, turinčių REACH dyrektyvų sertifikatus, patvirtinančius, kad baldai atitinka griežtus saugumo ir kenksmingumo standartus. Ištobulintas kolekcijos dizainas derinamas su kasdienio naudojimo patogumu, leis sukurti patogią mokymosi vietą vaikams ar darbo erdvę suaugusiems, o didelė baldų talpa leis nesunkiai sutalpinti mokomąją ar darbo medžiagą bei kitus kasdienius daiktus. SCRIBI kolekcijos dėka susikursite draugišką ir komfortišką erdvę savo namuose tiek vaikams, tiek sau.

 • PABO kolekcija

  PABO vaikų kambario kolekcija pasižymi aukšta kokybe, patvarumu ir funkcionalumu, todėl šie baldai patenkins tiek ikimokyklinukų, tiek jaunesnių ar vyresnių mokinių poreikius. Baldai vaikams iš PABO kolekcijos atitinka aukščiausius saugos standartus. Šiltos pastelinės spalvos, paprastos formos ir suapvalintos briaunos – visa tai leis kiekvienam vaikui savo kambaryje jaustis jaukiai ir žaismingai. Ši kolekcija – tai pasiūlymas tėvams, norintiems užtikrinti savo vaikams laimingą vaikystę saugioje ir gražioje aplinkoje!

 • MIRA kolekcija

  MIRA kolekcija – tai vaikų kambario baldai, atitinkantys aukščiausius saugumo reikalavimus, įkvėpti pasaulinių tendencijų ir sukurti galvojant apie pačių mažiausiųjų svajones. Šie nuostabūs baldai – namukai taps žaidimų aikštele vaikų kambaryje, o subtili spalvų gama suteiks interjerui vizualios šilumos ir puikią atmosferą. Dėl itin tvirtos 16 mm plokštės ir itališkų jungiamųjų detalių bei vyrių, baldai atlaiko iki 120 kg apkrovą. Stebuklingą pasakų peizažą kurianti kolekcija nudžiugins kiekvieną vaiką – tai pasiūlymas tėvams, norintiems savo vaikams suteikti nepakartojamą vaikystę!