Vaikų kambario baldų kolekcijos

Vaikų kambarys – tai unikali erdvė, kurioje žaidžia, mokosi ir ilsisi mūsų vaikai. Jautrūs ir itin kūrybingi protai geriausiai klesti draugiškoje, šiltoje ir patogioje aplinkoje. Visos vaikų kambario baldų kolekcijos mūsų asortimente buvo pagamintos atsižvelgiant į šiuos poreikius. Sukurti geriausių specialistų, šie baldai atlieka ne tik praktinę funkciją, bet ir žadina vaizduotę bei tampa puikiais pramogų elementais.

  • MIRA kolekcija

    MIRA kolekcija – tai vaikų kambario baldai, atitinkantys aukščiausius saugumo reikalavimus, įkvėpti pasaulinių tendencijų ir sukurti galvojant apie pačių mažiausiųjų svajones. Šie nuostabūs baldai – namukai taps žaidimų aikštele vaikų kambaryje, o subtili spalvų gama suteiks interjerui vizualios šilumos ir puikią atmosferą. Dėl itin tvirtos 16 mm plokštės ir itališkų jungiamųjų detalių bei vyrių, baldai atlaiko iki 120 kg apkrovą. Stebuklingą pasakų peizažą kurianti kolekcija nudžiugins kiekvieną vaiką – tai pasiūlymas tėvams, norintiems savo vaikams suteikti nepakartojamą vaikystę!

  • PABO kolekcija

    PABO vaikų kambario kolekcija pasižymi aukšta kokybe, patvarumu ir funkcionalumu, todėl šie baldai patenkins tiek ikimokyklinukų, tiek jaunesnių ar vyresnių mokinių poreikius. Baldai vaikams iš PABO kolekcijos atitinka aukščiausius saugos standartus. Šiltos pastelinės spalvos, paprastos formos ir suapvalintos briaunos – visa tai leis kiekvienam vaikui savo kambaryje jaustis jaukiai ir žaismingai. Ši kolekcija – tai pasiūlymas tėvams, norintiems užtikrinti savo vaikams laimingą vaikystę saugioje ir gražioje aplinkoje!

  • SCRIBO kolekcija

    SCRIBO – tai itin patvari ir funkcionali baldų kolekcija, kuri yra draugiška tiek vaikams ir paaugliams, tiek vyresniems naudotojams. Visi kolekcijos baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plokščių, turinčių REACH dyrektyvų sertifikatus, patvirtinančius, kad baldai atitinka griežtus saugumo ir kenksmingumo standartus. Ištobulintas kolekcijos dizainas derinamas su kasdienio naudojimo patogumu, leis sukurti patogią mokymosi vietą vaikams ar darbo erdvę suaugusiems, o didelė baldų talpa leis nesunkiai sutalpinti mokomąją ar darbo medžiagą bei kitus kasdienius daiktus. SCRIBI kolekcijos dėka susikursite draugišką ir komfortišką erdvę savo namuose tiek vaikams, tiek sau.