Lauko baldai

„Amore For Home“ asortimente jūsų laukia stilingi ir funkcionalūs lauko baldai: stalai, kėdės, gultai ir kiti jūsų namų aplinkai skirti baldai. Siūlome tik aukščiausios kokybės medinius ir pintus baldus, kurie papuoš bet kurią terasą ar sodą. Tvirti baldai ne tik atrodo geriau, tačiau taip pat ir yra saugūs, galintys atlaikyti stiprų lietų, vėją, saulės poveikį. Tačiau taip pat atminkite, kad tik tinkamai prižiūrimi lauko baldai tarnaus ilgus metus ir džiugins savo kokybe.

Filtras

Aktyvūs filtrai

Aukštis, cm

Aukštis, cm

Plotis, cm

Plotis, cm

Gylis, cm

Gylis, cm

Ilgis, cm

Ilgis, cm

Tipas

Tipas

Medžiaga

Medžiaga

Spalva

Spalva

 • Lauko sofos

  Patogios ir stilingos lauko sofos iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai leisti laiką sode, terasoje, balkone ar prie baseino. Įvairių dydžių ir stilių tvirtos lovos yra dengtos su atsparia oro sąlygoms medžiaga, todėl tai ne tik estetiškai patrauklus sprendimas, bet ir itin praktiškas pasirinkimas. Galite rinktis metalines arba sofas iš sintetinio ratano, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, todėl galėsite lauko sofomis džiaugtis ilgus metus.

 • Pavėsinės ir kiti priedai

  Erdvios ir stilingos pavėsinės, paviljonai, skėčiai ir kiti priedai iš „Amore For Home“ leis komfortiškai ilsėtis gryname ore ir mėgautis jaukia jūsų lauko erdvės atmosfera. Vasarą orai būna nenuspėjami: dažnai užklumpa staigus lietus, todėl turėti savo kieme patvarią priedangą – geras sumanymas. O gal ieškote pavėsinės šventei? Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kokybiškas, patikimų gamintojų pavėsines, kurios atlaikys visas gamtos išdaigas ir tarnaus ilgus metus.

 • Lauko krėslai, foteliai

  Itin komfortiški ir ergonomiški lauko krėslai iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai ir patogiai ilsėtis sode, terasoje, balkone ar prie baseino. Jaukūs pakabinami arba pastatomi lauko foteliai suteiks žavesio jūsų aplinkai, juose patogu susirangyti ir skaityti knygą, mėgaujantis aplinka. Patogūs iš sintetinio ratano pagaminti lauko krėslai yra ilgaamžiški ir lengvai prižiūrimi, todėl galėsite jais džiaugtis ilgus metus. Priderinkite baldus pagal savo namų stilių ir mėgaukitės pasikeitusiais namais!

 • Lauko lovos

  Ar gali būti patogesnis būdas ilsėtis terasoje ar sode nei ant patogios lauko lovos? „Amore For Home“ asortimente rasite funkcionalias ir ergonomiškas lauko lovas, kurios leis jums jaukiai skaityti knygą, degintis ar tiesiog ramiai leisti laiką gamtos apsuptyje. Puikaus dizaino, atsparios oro sąlygoms lovos taps žavingu aplinkos akcentu. Pastaruoju metu itin populiarus pasirinkimas – sintetinio ratano lovos, kurios pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, todėl galėsite jomis džiaugtis ilgus metus.

 • Lauko baldų komplektai

  Funkcionalūs ir ergonomiški lauko baldų komplektai iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai ir patogiai ilsėtis sode, terasoje, balkone ar prie baseino. Įvairių dydžių, stilių baldai padės sukurti išskirtinį jūsų namų aplinkos stilių. Galite rinktis klasikinius medinius baldus, o gal jus sudomins aukštos kokybės sintetinio ratano lauko baldų komplektai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu bet kokiomis lauko sąlygomis? Atraskite platų baldų pasirinkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje!

 • Gultai

  Funkcionalūs ir ergonomiški lauko gultai iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai ir patogiai ilsėtis sode, terasoje ar balkone ar prie baseino. Galite rinktis klasikinius medinius gultus, o gal jus sudomins aukštos kokybės sintetinio ratano lauko gultai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu bet kokiomis lauko sąlygomis. Trokštate kažko tikrai išskirtinio? Sulankstomi metaliniai gultai, aptraukti lauko naudojimui skirtu audiniu – puikus pasirinkimas.

 • Lauko suolai

  Funkcionalūs ir ergonomiški lauko suolai iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai ir patogiai ilsėtis sode, terasoje ar balkone. Juk nėra nieko geriau nei smagiai leisti laiką gamtoje su draugais ir šeima. Galite rinktis klasikinius medinius lauko suolus, kurie gali būti įvairių dydžių, su porankiais, atlošais arba be jų. Mūsų siūlomi lauko suolai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medienos, todėl yra patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Papuoškite savo aplinką su kokybiškais baldais ir mėgaukitės šiltojo sezono malonumais!

 • Lauko kėdės

  Funkcionalios ir ergonomiškos lauko kėdės iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai ir patogiai ilsėtis terasoje, sode ar balkone. Juk nėra nieko geriau nei smagiai leisti laiką gamtoje su draugais ir šeima. Galite rinktis klasikines medines lauko kėdes, o gal jus sudomins atsparios vandeniui, šalčiui ir saulės spinduliams sintetinio PE ratano lauko kėdės? Nepriklausomai nuo to, kurias kėdes pasirinksite, atminkite, kad tinkami prižiūrimi lauko baldai tarnaus ilgus metus ir džiugins savo kokybe.

 • Lauko stalai, staliukai

  Funkcionalūs ir ergonomiški lauko stalai iš „Amore For Home“ leis jums jaukiai ir patogiai ilsėtis sode, terasoje ar balkone. Juk nėra nieko geriau nei smagiai leisti laiką gamtoje su draugais ir šeima. Galite rinktis klasikinius patvarius medinius stalus, o gal jus sudomins atsparūs vandeniui, šalčiui ir saulės spinduliams sintetinio PE ratano lauko staliukai? Nepriklausomai nuo to, kuriuos pasirinksite, atminkite, kad tik tinkamai prižiūrimi lauko stalai tarnaus ilgus metus ir džiugins savo kokybe.

puslapyje
Rodoma 1-12 iš 150 prekės(-ių)
puslapyje