Interjero detalės

Namų stilių kurti labiausiai padeda įvairios interjero detalės – pagalvėlės, širmos, veidrodžiai, naktinės lempos, komodėlės, papuošalų ir kitokios paskirties dėžutės, vazos, statulėlės ir t. t. „Amore For Home“ asortimente siūlomos interjero detalės puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Pasisemkite idėjų, kaip papuošti namus, kad jie taptų dar jaukesniais ir interjeras prilygtų matomiems interjero žurnaluose.

 • Pakabinami šviestuvai

  Namų jaukumą suteikia tinkamas apšvietimas, o pakabinami šviestuvai – paprastas būdas suteikti namams savito žavesio. Galite juos pakabinti miegamajame, svetainėje, prieškambaryje ir kaip mat namai taps kur kas jaukesni ir šviesesni. Provanso stiliaus pakabinami šviestuvai, modernaus stiliaus šviestuvai – pasirinkite tokį, kuris geriausiai tinka prie jūsų namų interjero. „Amore For Home“ siūlomi aksesuarai puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti. Pasisemkite idėjų, kaip pagražinti namus, kad interjeras prilygtų matomiems žurnaluose.

 • Sieniniai šviestuvai

  Namų jaukumą suteikia tinkamas apšvietimas, o sieniniai šviestuvai – paprastas būdas suteikti namams savito žavesio. Galite juos pakabinti miegamajame, svetainėje, prieškambaryje ir kaip mat namai taps kur kas jaukesni ir šviesesni. Juk seniai žinoma, kad taškinis apšvietimas yra namų jaukumo garantas. Provanso stiliaus sieniniai šviestuvai, modernaus stiliaus šviestuvai – pasirinkite tokį, kuris geriausiai tinka prie jūsų namų interjero. „Amore For Home“ siūlomi aksesuarai puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti. Pasisemkite idėjų, kaip pagražinti namus, kad interjeras prilygtų matomiems žurnaluose.

 • Toršerai

  Namų jaukumą suteikia tinkamas apšvietimas, o toršerai – paprastas būdas suteikti namams savito žavesio. Galite juos pastatyti miegamajame, svetainėje, prieškambaryje ir kaip mat namai taps kur kas jaukesni ir šviesesni. Juk seniai žinoma, kad taškinis apšvietimas yra namų jaukumo garantas. Provanso stiliaus toršerai, modernaus stiliaus šviestuvai – pasirinkite tokį, kuris geriausiai tinka prie jūsų namų interjero. „Amore For Home“ siūlomi aksesuarai puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti. Pasisemkite idėjų, kaip pagražinti namus, kad interjeras prilygtų matomiems žurnaluose.

 • Staliniai šviestuvai

  Namų jaukumą suteikia tinkamas apšvietimas, o staliniai šviestuvai – paprastas būdas suteikti namams savito žavesio. Galite juos pastatyti miegamajame, svetainėje, prieškambaryje ir kaip mat namai taps kur kas jaukesni ir šviesesni. Juk seniai žinoma, kad taškinis apšvietimas yra namų jaukumo garantas. „Amore For Home“ siūlomi aksesuarai puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti. Pasisemkite idėjų, kaip pagražinti namus, kad interjeras prilygtų matomiems žurnaluose.

 • Dekoratyvinės pagalvės

  Išskirtinį ir jaukų namų stilių padeda sukurti dekoratyvinės pagalvėlės. „Amore For Home“ asortimente rasite iš medvilnės, lino siūtas pagalvėles, kurios gali būti siuvinėtos dailiais raštais ir užrašais. Mažos pagalvėlės puikiai tiks svetainėje ant sofos, taip pat suteiks jaukumo ir miegamojo interjerui. Visi mūsų parduotuvėje parduodami aksesuarai puikiai dera prie antikvarinio, vintažinio, skandinaviško, klasikinio ir Provanso stiliaus baldų, kuriuos taip pat galite įsigyti. Pasisemkite idėjų, kaip pagražinti namus, kad interjeras prilygtų matomiems žurnaluose.

 • Veidrodžiai

  Veidrodžiai namams suteikia išskirtinumo ir jaukumo. Jie turi būti gražūs, funkcionalus. Visi veidrodžiai skirstomi į tris tipus: pakabinami ant sienos, pastatomi ant komodos ar kosmetinio stalelio, bei aukšti, pastatomi ant žemės. Miegamojo veidrodžiai turi būti pakankamai aukšti, kad galėtumėte matyti save visų ūgiu, kosmetinio staliuko veidrodžiai turėtų būti su apšvietimu. Visi šių tipų veidrodžiai laukia jūsų „Amore For Home“ asortimente. Jie padės sukurti jaukią aplinką, kurioje susipins išskirtinis stilius, subtili prabanga bei elegancija.

puslapyje
Rodoma 1-12 iš 193 prekės(-ių)
puslapyje