APMOKĖJIMAS

 

Jūsų patogumui, suteikiame skirtingas baldų įsigijimo galimybes. Mums rūpi, kad pirkiniu galėtumėte džiaugtis nepatiriant jokio diskomforto. Atsižvelgėme į Jūsų poreikius, todėl siūlome populiariausius prekių pirkimo metodus:

• Atsiskaitymas savarankišku bankiniu pavedimu;
• Apmokėjimas per Mokilizingas.lt;
• Atsiskaitymas per internetinį banką pervedus visą užsakymo sumą.
• Atsiskaitymas per internetinį banką pervedus 50% avansą bei 50% bankiniu pavedimu po prekės pristatymo;
• Atsiskaitymas per internetinį banką pervedus 50% avansą bei 50% grynaisiais po prekės pristatymo.

Atsiskaitymo už pirkinius būdą galėsite pasirinkti užsakymo eigoje.

PLAČIAU APIE ATSISKAITYMO METODŲ EIGĄ:

• Pilnas užsakymo apmokėjimas savarankišku bankiniu pavedimu.
Po užsakymo patvirtinimo, el. paštu gausite užsakymo suvestinę su reikiamais rekvizitais apmokėjimui. Maloniai prašome, pervedimą atlikti į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitai taip pat nurodyti ir puslapio apačioje arba skyrelyje „Apmokėjimas". Kai tik pavedimas bus užskaitytas gavėjo banke, gausite patvirtinimą el. paštu.

 Apmokėjimas per Mokilizingas.lt (pirkimas išsimokėtinai).
Patvirtinę savo užsakymą, būsite nukreipti į Mokilizingas.lt sistemą, kurioje elektroniniu būdu galėsite sudaryti sutartį ir laukti savo užsakymo patvirtinimo. Taip pat sudaryti lizingo sutartį galite susisiekę su mūsų partneriais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt

Pilnas užsakymo apmokėjimas per internetinį banką.
Po užsakymo patvirtinimo, automatiškai būsite nukreipiami į jau suformuotą pavedimą Jūsų el. bankininkystės svetainėje pagal pasirinktą banką. Jums tereikės patvirtinti pavedimą ir kelių minučių bėgyje el. paštu gausite patvirtinimą apie užskaitytą apmokėjimą.

• Dalinis užsakymo apmokėjimas per internetinį banką (50% avansas + 50% pavedimu)
.
Po užsakymo patvirtinimo, automatiškai būsite nukreipiami į jau suformuotą pavedimą Jūsų el. bankininkystės svetainėje pagal pasirinktą banką. Jums tereikės patvirtinti pavedimą ir kelių minučių bėgyje el. paštu gausite patvirtinimą apie užskaitytą apmokėjimą. Likusią sumą galėsite pervesti bankiniu pavedimu iš karto po baldų pristatymo Jums, ne vėliau, kaip baldų pristatymo dieną.

• Dalinis užsakymo apmokėjimas per internetinį banką (50% avansas + 50% grynaisiais).
Po užsakymo patvirtinimo, automatiškai būsite nukreipiami į jau suformuotą pavedimą Jūsų el. bankininkystės svetainėje pagal pasirinktą banką. Jums tereikės patvirtinti pavedimą ir kelių minučių bėgyje el. paštu gausite patvirtinimą apie užskaitytą apmokėjimą. Likusią sumą galėsite apmokėti grynaisiais prekių pristatymo dieną, kai išrašysime Jums PVM sąskaitą-faktūrą ar pinigų priėmimo kvitą.

NORITE APMOKĖTI SAVO UŽSAKYMĄ?

Mokėjimo pavedime nurodykite šiuos duomenis:

Gavėjo pavadinimas: UAB “Amorės baldai”

Gavėjo kodas: 304288738

Gavėjo sąskaita: LT494010051003691722

Bankas: Luminor Bank AS, banko kodas 40100

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

MŪSŲ REKVIZITAI:

UAB “Amorės baldai“

Įmonės kodas 304288738

PVM mokėtojo kodas LT100010300017

Registracijos adresas: Kauno g. 51B, Vievis, Elektrėnų sav.

Atsiskaitomoji sąskaita: LT494010051003691722

Bankas: Luminor Bank AS, banko kodas 40100

 

Neradote Jus dominančios informacijos? Esame visada pasiruošę padėti! Kilus klausimams, susisiekite tel.: +37060772229 arba el. paštu: info@amoreforhome.lt