APMOKĖJIMAS.

  • Apmokėti per Mokilizingas.lt (lizingas). Patvirtinę savo užsakymą būsite nukreipti į Mokilizingas.lt sistemą, kurioje elektroniniu būdu galėsite sudaryti sutartį ir laukti savo užsakymo patvirtinimo. Taip pat sudaryti lizingo sutartį galite susisiekite su mūsų partneriais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt
  • Pilnas užsakymo apmokėjimas (tik bankinis pavedimas). Pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, gavęs iš Pardavėjo nurodymą apie apmokėjimą, ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas perveda visą sumą, kuri yra nurodyta PVM sąskaitoje-faktūroje  į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitai yra nurodyti puslapio apačioje arba skyrelyje „Kontaktai“.
  • 50% avansas + 50% pavedimu (bankinis pavedimas). Pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, gavęs iš Pardavėjo nurodymą apie apmokėjimą, ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas perveda nurodytą pinigų sumą-avansą, kuris sudaro 50% visos prekių krepšelio sumos. Likusi suma po avansinio mokėjimo už baldus apmokama iš anksto, prieš baldų pristatymą Pirkėjui, gavus mokėjimo nurodymą iš Pardavėjo, per 2 (dvi) darbo dienas nuo PVM sąskaitos-faktūros išrašymo dienos. Apie apmokėjimą Pirkėjas informuoja Pardavėją atsiųsdamas pavedimo patvirtinimą. Bankinius pavedimus reikia atlikti į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą.
  • 50% avansas + 50% grynaisiais pinigais (bankinis pavedimas + grynaisiais pinigais pristačius prekes). Pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, gavęs iš Pardavėjo nurodymą apie apmokėjimą, ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas perveda nurodytą pinigų sumą-avansą, kuris sudaro 50% visos prekių krepšelio sumos. Likusi suma po avansinio mokėjimo už baldus Pardavėjui sumokama Prekių pristatymo dieną, išrašius Pirkėjui PVM sąskaitą-faktūrą, pinigų priėmimo kvitą, Prekių priėmimo-perdavimo aktą. Atsiskaitant grynaisiais, maloniai prašome iš anksto pasiruošti lygią pinigų sumą, nes prekes pristatantis asmuo gali neturėti grąžos.

Bankiniai pavedimai gali būti atliekami:

  • Paprastu bankiniu pavedimu. Naudojantis elektronine bankininkyste, kai Pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, gavęs iš Pardavėjo nurodymą apie apmokėjimą, perveda pinigus į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo užsakymo numerį (pvz.: #1234)
  • Bet kurio banko filiale. Gautos sąskaitos už prekes apmokėjimas pervedant pinigus į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą bet kurio banko filiale. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo užsakymo numerį (pvz.: #1234)

Atlikus mokėjimą būtina apie tai pranešti pardavėjui ir atsiųsti pavedimo kopiją. Pardavėjas tik gavęs patvirtinimą apie apmokėjimą pradės Jūsų užsakymo vykdymą arba pristatymą.

Atsiskaitymo už pirkinius būdą pasirinksite užsakymo eigoje.

 Norite apmokėti savo užsakymą?

Mokėjimo pavedime nurodykite šiuos duomenis:

Gavėjo pavadinimas: UAB “Amorės baldai”

Gavėjo kodas: 304288738

Gavėjo sąskaita: LT494010051003691722

Bankas: AB DNB bankas, banko kodas: 40100

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

Mūsų rekvizitai:

UAB “Amorės baldai“

Įmonės kodas 304288738

PVM mokėtojo kodas LT100010300017

Registracijos adresas: Kauno g. 51B, Vievis, Elektrėnai

Atsiskaitomoji sąskaita LT494010051003691722

Bankas AB DNB bankas, b.k. 40100

 Kilus neaiškumams, susisiekite tel.: +37060772229 arba el. paštu: info@amoreforhome.lt

Amore For Home kolektyvas linki Jums puikių pirkinių ir geros nuotaikos!