APMOKĖJIMAS

 

Jūsų patogumui, suteikiame skirtingas baldų įsigijimo galimybes. Mums rūpi, kad pirkiniu galėtumėte džiaugtis nepatiriant jokio diskomforto. Atsižvelgėme į Jūsų poreikius, todėl siūlome populiariausius prekių pirkimo metodus:

• Atsiskaitymas bankiniu pavedimu;
• Apmokėjimas per Mokilizingas.lt;
• Atsiskaitymas pervedus 50% avansą bei 50% bankiniu pavedimu po prekės pristatymo;
• Atsiskaitymas pervedus 50% avansą bei 50% grynaisiais po prekės pristatymo.

Atsiskaitymo už pirkinius būdą galėsite pasirinkti užsakymo eigoje.

PLAČIAU APIE ATSISKAITYMO METODŲ EIGĄ:

• Standartinis, pilnas užsakymo apmokėjimas (tik bankinis pavedimas).
Po užsakymo patvirtinimo, el. paštu gausite iš mūsų nurodymą apie apmokėjimą. Suteikiame galimybę pinigų pervedimą atlikti per 5 (penkias) darbo dienas  (sumos, kuri nurodyta užsakymo patvirtinime). Pervedimą atlikite į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitai yra nurodyti puslapio apačioje arba skyrelyje „Apmokėjimas". Penkios dienos skiriamos užsakymo taisymui ar kitoms korekcijoms. Jei per penkias darbo dienas pavedimo pagal pasirinktą apmokėjimo būdą negavome – užsakymą anuliuosime už Jus, o Jums rūpintis dėl nieko nereikės.

 Apmokėjimas per Mokilizingas.lt (lizingas).
Patvirtinę savo užsakymą, būsite nukreipti į Mokilizingas.lt sistemą, kurioje elektroniniu būdu galėsite sudaryti sutartį ir laukti savo užsakymo patvirtinimo. Taip pat sudaryti lizingo sutartį galite susisiekę su mūsų partneriais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt

• 50% avansas + 50% pavedimu (bankinis pavedimas).
Po užsakymo patvirtinimo, el. paštu gausite iš mūsų nurodymą apie dalinį apmokėjimą. Suteikiame galimybę avansinį pinigų pervedimą (kuris sudaro 50% visos prekių krepšelio sumos) atlikti per 5 (penkias) darbo dienas. Pervedimą atlikite į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitai yra nurodyti puslapio apačioje arba skyrelyje „Apmokėjimas". Penkios dienos skiriamos užsakymo taisymui ar kitoms korekcijoms. Jei per penkias darbo dienas pavedimo pagal pasirinktą apmokėjimo būdą negavome – užsakymą anuliuosime už Jus, o Jums rūpintis dėl nieko nereikės. Likusią sumą galėsite pervesti bankiniu pavedimu iškart po baldų pristatymo Jums.

• 50% avansas + 50% grynaisiais pinigais (bankinis pavedimas + grynieji pinigai).
Po užsakymo patvirtinimo, el. paštu gausite iš mūsų nurodymą apie dalinį apmokėjimą. Suteikiame galimybę avansinį pinigų pervedimą (kuris sudaro 50% visos prekių krepšelio sumos) atlikti per 5 (penkias) darbo dienas. Pervedimą atlikite į UAB „Amorės baldai“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitai yra nurodyti puslapio apačioje arba skyrelyje „Apmokėjimas". Penkios dienos skiriamos užsakymo taisymui ar kitoms korekcijoms. Jei per penkias darbo dienas pavedimo pagal pasirinktą apmokėjimo būdą negavome – užsakymą anuliuosime už Jus, o Jums rūpintis dėl nieko nereikės.  Likusią sumą galėsite įteikti grynaisiais prekių pristatymo dieną, kai išrašysime Jums PVM sąskaitą-faktūrą ir pinigų priėmimo kvitą.

NORITE APMOKĖTI SAVO UŽSAKYMĄ?

Mokėjimo pavedime nurodykite šiuos duomenis:

Gavėjo pavadinimas: UAB “Amorės baldai”

Gavėjo kodas: 304288738

Gavėjo sąskaita: LT494010051003691722

Bankas: Luminor Bank AS, banko kodas 40100

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

MŪSŲ REKVIZITAI:

UAB “Amorės baldai“

Įmonės kodas 304288738

PVM mokėtojo kodas LT100010300017

Registracijos adresas: Kauno g. 51B, Vievis, Elektrėnų sav.

Atsiskaitomoji sąskaita: LT494010051003691722

Bankas: Luminor Bank AS, banko kodas 40100

 

Neradote Jus dominančios informacijos? Esame visada pasiruošę padėti! Kilus klausimams, susisiekite tel.: +37060772229 arba el. paštu: info@amoreforhome.lt