Vonios baldai

Vonios baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro vandens garai, todėl baldai turi atlaikyti įvairius iššūkius. „Amore For Home“ asortimente rasite kokybiškas vonios spinteles, veidrodžius, vonios kambario komplektus. Vonios spintelės gali būti pastatomos arba pakabinamos. Pastatomose lengvai galėsite integruoti praustuvus, o pakabinami stilingi veidrodžiai leis sukurti ypatingą aurą turinčią vonią. Visuomet galite rinktis vonios baldų komplektus, kurie leis vonioje sutalpinti daugiau daiktų ir išlaikyti vientisą stilių. Estetiški vonios baldai suteiks daugiau malonumo mėgautis atpalaiduojančiomis vandens procedūromis, padės pasijusti tarsi SPA centre.

Filtras

Aktyvūs filtrai

Aukštis, cm

Aukštis, cm

Plotis, cm

Plotis, cm

Gylis, cm

Gylis, cm

Baldų stilius

Baldų stilius

Medžiaga

Medžiaga

Spalva

Spalva

 • Praustuvai ir kiti priedai

  Vonios kambarys – viena iš namų erdvių, kurioje galima atsipalaiduoti po dienos rūpesčių panirus į karštus vandens purslus. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro vandens garai, todėl baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški. Būtent tokius vonios baldus siūlome įsigyti. Stilingas ir estetiškai patrauklus praustuvas yra būtina kiekvieno vonios kambario detalė. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių, stilių ir spalvų praustuvus, kurie papuoš bet kurį vonios kambarį.

 • Spintelės su praustuvu

  Patogios, stilingos vonios spintelės su praustuvu – būtinos kiekvienai voniai. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro garai, todėl baldai turi būti ne tik gražūs, tačiau ir atlaikyti šiuos iššūkius. „Amore For Home“ asortimente rasite platų spintelių su praustuvu pasirinkimą. Galite rinktis nuo modernaus dizaino iki klasikinio stiliaus spintelių ir derinti jas tarpusavyje. Pastatomos arba pakabinamos spintelės su kriaukle ar spintelės su praustuvu atrodo patraukliai, jas lengva montuoti ir prižiūrėti. Raskite geriausiai jums tinkantį sprendimą ir atnaujinkite arba įrenkite stilingą vonią.

 • Vonios lentynos

  Patogios, stilingos vonios lentynos – būtinos kiekvienai voniai. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro garai, todėl baldai turi būti ne tik gražūs, tačiau ir atlaikyti šiuos iššūkius. „Amore For Home“ asortimente rasite platų vonios lentynų pasirinkimą. Galite rinktis nuo modernaus dizaino iki klasikinio stiliaus spintelių ir derinti jas tarpusavyje. Pastatomos arba pakabinamos lentynos yra talpios, jas lengva montuoti ir prižiūrėti. Raskite geriausiai jums tinkantį sprendimą ir atnaujinkite arba įrenkite stilingą vonią.

 • Vonios komplektai

  „Amore For Home“ siūlomi vonios baldų komplektai yra gerai apgalvoto dizaino, įvairių stilių, spalvų, todėl galite būti tikri, kad tikrai rasite tinkamiausią. Klasikinio stiliaus, alsuojantys skandinaviška dvasia, minimalaus dizaino ar industrinio stiliaus – visi mūsų baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Stilingi vonios baldų komplektai leis sukurti tikrai įspūdingą, vientisą vonios interjerą, padės palaikyti tvarką, nepriklausomai nuo vonios dydžio.

 • Vonios veidrodžiai

  Stilingi pakabinami arba pakabinami veidrodžiai-spintelės kiekvienai voniai suteikia jaukumo ir patogumo. Vis populiaresnis pasirinkimas – vonios veidrodžiai su LED apšvietimu. Tai šiuolaikinis taupus, tačiau pasižymintis puikiomis apšvietimo galimybėmis, sprendimas. Vonios veidrodžiai-spintelės labai praktiškas pasirinkimas, kai turite nedidelę vonią, tačiau jums svarbu turėti veidrodį. Kokybiški pakabinami veidrodžiai puikiai tiks bet kokio dydžio vonioje, tiesiog išsirinkite tinkamiausią ir labiausiai derantį prie jūsų interjero.

 • Vonios spintelės

  Talpios, stilingos ir estetiškai patrauklios vonios spintelės – būtinos kiekvienos vonios elementas. Vonioje dažnai kinta temperatūra, tvyro garai, todėl baldai turi būti ne tik gražūs, tačiau ir atlaikyti šiuos iššūkius. „Amore For Home“ asortimente rasite platų spintelių pasirinkimą. Galite rinktis nuo modernių iki klasikinio dizaino spintelių ir lengvai derinti jas tarpusavyje. Pakabinamos arba pastatomos vonios spintelės yra talpios ir leidžia vonios kambaryje palaikyti idealią tvarką. Raskite geriausiai jums tinkantį sprendimą ir atnaujinkite arba įrenkite stilingą vonią.

 • Vonios baldų kolekcijos
puslapyje
Rodoma 1-12 iš 709 prekės(-ių)
puslapyje