APIE MUS.

„Amore For Home“  - tai elektroninė parduotuvė, siūlanti įsigyti išskirtinio dizaino, aukštos kokybės baldus. Mūsų asortimentas - nuo romantiškojo provanso ir prestižinės klasikos iki solidaus industrinio ir modernaus skandinaviško stiliaus. Apsilankykite ir papuoškite savo namus išskirtiniais baldais!

Mūsų tikslas - Mes siekiame, kad mylėtumėte savo namus ir juose jaustumėtės komfortiškai. Todėl esame pasiruošę padėti Jums susikurti išskirtinio stiliaus, jaukius, romantiškus ir patogius namus, į kuriuos svajotumėte sugrįžti po sunkios darbo dienos ir jaustumėtės tarsi rojaus kampelyje.

Asortimentas - Pagrindinė įmonės nuostata, tai darbas su kruopščiai atrinktais, pripažintais partneriais bei griežta prekių kokybės kontrolė. Visi mūsų parduodami baldai gaminami iš natūralios medienos: nuo tradiciniu būdu apdirbto beržo ir ąžuolo masyvo iki egzotinės mango ir akacijų medienos. Taip pat naudojamos kokybiškos MDF plokštės arba nerūdijančio plieno komponentai. Minkštosioms dalims naudojami lino bei mišrios sudėties patvarūs audiniai. Kai kurių dažytų ir lakuotų baldų kolekcijų apdaila atlikta specialia sendinimo technika. Sendinimo darbai dažniausiai atliekami rankiniu būdu, todėl kiekvienas baldas yra autentiškas. Visus baldus vienijantis aspektas – išliekamoji vertė. Tai kokybiški, prabangūs, ilgai Jums tarnaujantys baldai.

Klientų poreikiaiSiekdami neatsilikti  nuo naujausių tendencijų ir pasiūlyti tai, kas geriausia, nuolat lankomės tarptautinėse interjero parodose, stebime ir analizuojame klientų poreikius, kad galėtume atrinkti ir pasiūlyti Jums išskirtines baldų kolekcijas. Remiantis klientų poreikių analize bei vyraujančiomis naujovėmis, asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir papildomas.  Ypatingą dėmesį skiriame sklandžiam baldų pristatymui, garantiniam aptarnavimui. Mūsų komanda greitai ir profesionaliai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padarys viską, kad apsipirkimas Jums būtų kuo paprastesnis, aiškesnis ir malonesnis. Patenkinti klientai garantuoja sėkmingą „Amore For Home“ veiklą!