APIE MUS.

„Amore For Home“  - tai elektroninė parduotuvė, siūlanti įsigyti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino baldus Jūsų namams. Mūsų asortimente vyrauja romantiškasis Provansas, todėl šis unikalus interjero stilius Jūsų namus papuoš šiltais, šviesiais ir jaukiais senovės dvasia dvelkiančiais baldais.
Turime ką pasiūlyti ir tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti ir priimti drąsesnius sprendimus - tai pastaraisiais metais tikrą renesansą išgyvenantis industrinis interjero stilius, kurio baldai vis dažniau naudojami moderniuose šių dienų interjeruose ir sulaukia didelio pasisekimo bei įvertinimo. Anksčiau šiuo stiliumi buvo įrengiami menininkų loftai ir prabangūs restoranai, tačiau dabar dalelę nostalgijos ir autentikos galite turėti ir savo namuose.
Sau patinkančius baldus išsirinks ir tie, kurie prioritetą teikia skandinaviškam subtilumui bei niekada iš mados neišeinančiai klasikai.

Mūsų tikslas Mes siekiame, kad mylėtumėte savo namus ir juose jaustumėtės komfortiškai. Todėl esame pasiruošę padėti Jums susikurti išskirtinio stiliaus, jaukius, romantiškus ir patogius namus, į kuriuos svajotumėte sugrįžti po sunkios darbo dienos ir kuriuose jaustumėtės tarsi rojaus kampelyje.

AsortimentasPagrindinė įmonės nuostata, tai darbas su kruopščiai atrinktais, pripažintais partneriais bei griežta prekių kokybės kontrolė. Visi mūsų parduodami baldai gaminami iš natūralios medienos: nuo tradiciniu būdu apdirbto beržo ir ąžuolo masyvo iki egzotinės mango ir akacijų medienos. Taip pat naudojamos kokybiškos MDF plokštės arba nerūdijančio plieno komponentai. Minkštosioms dalims naudojami lino bei mišrios sudėties patvarūs audiniai. Kai kurių dažytų ir lakuotų baldų kolekcijų apdaila atlikta specialia sendinimo technika, pavyzdžiui, dažų pratrynimai arba patinavimas (dulkių imitacija). Šie sendinimo darbai dažniausiai atliekami rankiniu būdu, todėl kiekvienas baldas yra autentiškas. Visus baldus vienijantis aspektas – išliekamoji vertė. Tai kokybiški, prabangūs baldai, tarnausiantys Jums ilgai.

„Amore For Home“ yra vienintelė įmonė Lietuvoje, turinti išskirtines teises prekiauti pasaulyje pripažinto gamintojo „Willis & Gambier“ baldais. Šio gamintojo produkcija alsuoja senąja dvasia, pasižymi aukščiausia kokybe, išskirtiniu stiliumi ir didele išliekamąja verte. Suteikite sau progą įsigyti geriausia, ką gali pasiūlyti baldų rinka!

Klientų poreikiaiSiekdami neatsilikti  nuo naujausių tendencijų ir pasiūlyti tai, kas geriausia, nuolat lankomės tarptautinėse interjero parodose, stebime ir analizuojame klientų poreikius, kad galėtume atrinkti ir pasiūlyti Jums išskirtines baldų kolekcijas. Remiantis klientų poreikių analize bei vyraujančiomis naujovėmis, asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir papildomas.  Ypatingą dėmesį skiriame sklandžiam baldų pristatymui, garantiniam aptarnavimui. Mūsų komanda greitai ir profesionaliai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padarys viską, kad apsipirkimas Jums būtų kuo paprastesnis, aiškesnis ir malonesnis. Patenkinti klientai garantuoja sėkmingą „Amore For Home“ veiklą!

Baldų salonas - Neturime didelio ir prabangaus salono, kuris pakeltų mūsų produktų kainas. Tad tikrai galime pasiūlyti geriausias išskirtinių baldų kainas rinkoje. Su kiekvienu klientu dirbame asmeniškai, kas leidžia mums analizuoti rinkos poreikius. Esame lankstūs ir pagal tuo metu palankiai susiklosčiusias galimybes kartais galime pasiūlyti baldų apžiūrą netoli Vilniaus esančiame mūsų sandėlyje.