PRISTATYMAS

 

Amore For Home rūpinasi savo klientais, todėl ypatingą dėmesį skiria baldų pristatymo politikai. Baldus pristatome saugiai, iš anksto sutartu patogiu metu. Užsakymus atvežame savo arba patikimų partnerių transportu.

 PRISTATYMO TERMINAS

• Numatomą prekės pristatymo terminą galite rasti konkrečios prekės aprašyme. Dedame visas pastangas, kad pristatymo trukmė būtų kaip įmanoma trumpesnė, todėl dažniausiai baldus pristatome anksčiau nustatyto termino.

• Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prekės yra pristatomos vidutiniškai per 10 - 20 darbo dienų po pilno ar avansinio pavedimo užskaitymo, jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip.

• Esant itin skubaus pristatymo poreikiui, nesidrovėkite su mumis susisiekti ir pasiteirauti dėl greito pristatymo galimybės. Dažnu atveju, galime pasirūpinti, kad baldai Jūsų namus pasiektų ženkliai greičiau. 

PRISTATYMO BŪDAI

Siūlome šiuos baldų pristatymo variantus, iš kurių galite išsirinkti Jums tinkamiausią:

• Kurjerio pristatymas (nemokamas*)
Baldus Jums pristatysime savo arba mūsų patikimų partnerių transportu. Šiuo atveju, baldas bus pristatytas nurodytu adresu ir perduotas Jums.
* Atvežimas į Kuršių Neriją papildomai kainuos 35 €.

• Standartinis pristatymas su baldų užnešimo paslauga (mokamas*)
Baldus Jums pristatys ir į nurodytas patalpas įneš mūsų darbuotojai. Šio pristatymo plano kainą užsakius mažesnės vertės prekių krepšelį rasite lentelėje apačioje.
* Jeigu Jūsų prekių krepšelio vertė viršija 2500 €, šią paslaugą suteiksime nemokamai.

Apskritis:

Standartinio pristatymo kaina:

Vilniaus apskritis 

21 €

Kauno apskritis

29 €

Utenos apskritis

29 €

Alytaus apskritis

29 €

Panevėžio apskritis

33 €

Marijampolės apskritis

33 €

Tauragės apskritis

37 €

Šiaulių apskritis

37 €

Klaipėdos apskritis

41 €

Telšių apskritis

41 €

 

Pristatymo būdą galėsite pasirinkti savarankiškai, prieš apmokėjimą už pasirinktas prekes.

Jeigu neradote Jus dominančios informacijos ir turite kitų klausimų, mielai prašome kreiptis į mus: Tel. nr.:  +370 607 72229 arba el. paštu: info@amoreforhome.lt