PRISTATYMAS.

Amore For Home rūpinasi savo klientais ir ypatingą dėmesį skiria baldų pristatymo politikai. Labai stengiamės, kad baldai Jus pasiektų saugiai ir iš anksto sutartu patogiu metu, todėl dirbame tik su patikimais vežėjais arba pristatome užsakymą savo transportu.

Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prekės yra pristatomos vidutiniškai per 15 - 30 darbo dienų nuo pilno apmokėjimo arba avanso gavimo, jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip.

Būtume dėkingi, jeigu iš anksto informuotumėte, jog patekimas į Jūsų namus gali būti sudėtingas (pvz. siaura laiptinė, vykdomi remonto ar statybų darbai kurie turės įtakos transporto privažiavimui ar baldų įnešimui ir panašiai).

Mes esame pasiruošę baldus pristatyti iki namo ar buto durų, įnešti į kambarį, padėti išpakuoti ir su savimi pasiimti pakuotės atliekas arba netgi surinkti nesurinktus baldus už Jus. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti kelis baldų pristatymo variantus iš kurių Jūs galite išsirinkti tinkamiausią:

 • Kurjerio pristatymas (nemokamas). Tai reiškia, kad baldus Jums pristatys mūsų arba mūsų patikimų partnerių tarnyba. Šiuo atveju baldas bus pristatytas Jums iki durų ir perduotas neišpakavus.

 * Pasirinkus bet kurį pristatymo būdą, atvežimas į Kuršių Neriją papildomai kainuos 35 €.

** Dėmesio! Tiems, kurie įsigijo nepilnai surinktą baldą. Jūsų patogumui prie kiekvieno baldo yra pridedama detali surinkimo instrukcija, todėl taupydami pinigus tikrai galite gaminį surinkti ir patys. Tačiau perspėjame, kad tokiu atveju prisiimate visą atsakomybę dėl baldo pažeidimo/sugadinimo jį išpakuojant ar surenkant. Ar Jūsų pasirinktam baldui bus reikalingas surinkimas galite pamatyti kiekvieno gaminio aprašyme. Stalams ir konsolėms prie kurių yra toks prierašas, dažnaiusiai reikia pritaisyti tik kojeles.

 • Standartinis pristatymas (nemokamas užsakius daugiau nei už 2000€). Šiuo atveju prekes Jums į namus pristatys mūsų darbuotojai, baldus atsargiai užneš, išpakuos ir surinks, bei išsiveš su savimi visą baldo pakuotę. Tikslų baldų pristatymo laiką derinsime su Jumis. Šio pristatymo plano kaina užsakius prekių mažiau nei už 2000 eurų:
 • Apskritis:Standartinio pristatymo kaina:
  Vilniaus apskritis25 €
  Kauno apskritis35 €
  Utenos apskritis35 €
  Alytaus apskritis35 €
  Panevėžio apskritis40 €
  Marijampolės apskritis40 €
  Tauragės apskritis45 €
  Šiaulių apskritis45 €
  Klaipėdos apskritis50 €
  Telšių apskritis50 €

Pristatymo būdą pasirinksite prieš apmokėjimą už pasirinktas prekes.

Jeigu turite klausimų ar informacijos, susijusių su pristatymu, mielai prašome kreiptis į mus:

Mob. nr.:  +370 607 72229 arba el. paštu: info@amoreforhome.lt

Įmonė „Amorės baldai“ dirba sąžiningai ir yra įdiegusi įmonės viduje visų vykstančių procesų kontrolę, vadovaudamasi visais sąžiningumo principais bei reikiamais prekių saugojimo bei transportavimo reikalavimais, neprisiima atsakomybės už baldų sugadinimą po Priėmimo Perdavimo Akto (sutr. PPA) pasirašymo momento. Todėl būkite atsargūs išpakuodami baldus ir atidžiai perskaitykite surinkimo instrukciją prieš bandant juos surinkti.

Pasirašydami PPA Jūs pripažįstate ir sutinkate su tuo, kad gavote kokybiškus baldus bei pristatymo paslaugas ir neturite pretenzijų, t.y. nematote vizualinių baldų pažeidimų. Ši mūsų nuostata galioja taip pat tuo atveju, kai pirkėjas pristačius jam baldus pasirašo PPA ir atsisako juos išpakuoti bei apžiūrėti. Pretenzijos gali būti teikiamos tik dėl baldų naudojimo metu atsiradusių defektų. Šis momentas yra galutinis ir nediskutuotinas.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Visais atvejais prekes atsiimantis asmuo privalo parodyti asmens dokumentą, kitaip prekės nebus perduotos.

Taip pat maloniai prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų montuotojai nešdami baldą sudėtingais laiptais į kitą aukštą neprisiima atsakomybės už Jūsų turto apgadinimą (sienas, tapetus ar pan.). Tokiu atveju atsakingas yra asmuo kuris įvertinęs užnešimo sudėtingumą priima sprendimą.

Mes nuoširdžiai džiaugiamės apsipirkimą pas mus galėdami padaryti kuo paprastesnį ir malonesnį Jums, todėl gavę užsakymą  stengsimės viršyti Jūsų lūkesčius.

Jūsų teigiami atsiliepimai apie mūsų prekes ir darbą mus motyvuoja ir skatina dar labiau stengtis.

Nuoširdus Ačiū už supratingumą,

Amore For Home