Prieškambario baldai

Stilingam prieškambariui būtini ir funkcionalūs prieškambario baldai. Prieškambaris – tai pereinamoji namų zona, tačiau čia laikomi lauko drabužiai, avalynė, o tvarkingas ir gražiai įrengtas prieškambaris daug pasako apie šeimininkus. „Amore For Home“ jūsų laukia praktiškos, unikalios spintelės, komodos, pufai, batų dėžės. Jei visuose namuose puoselėjate Provanso stilių, klasikinį, skandinavišką, avangardinį, vintažinį ar antikvarinį stilių, nepamirškite ir prieškambario, kad jis neišsiskirtų iš bendro konteksto: prieškambario baldai leis išlaikyti vientisą stilių visuose namuose.

 • Prieškambario spintos

  Prieškambario spinta turi būti ne tik funkcionali bet ir derėti interjere. Amore For Home el. parduotuvėje prieškambario spintas galite rinktis pagal visus kriterijus. Pasirinkite Jums patinkantį dydį, spalvą, apdailos detales, papildomus stalčius ar antresolę. Susikurkite savo spintą patys!

 • Konsolės prieškambariui

  Konsolės prieškambariui suteikia daug patogumo ir stilingumo. Ant jų galite laikyti gėles, svarbiausius daiktus, o stalčiuose paslėpti reikalingas smulkmenas. „Amore For Home“ asortimente rasite platų įvairių tipų konsolių pasirinkimą. Su stalčiais arba be jų, ant keturių kojelių arba ant dviejų. Vertinantiems retro stilių patiks elegantiškos ir žavingos konsolės, o Provanso stiliaus konsolės prieškambariui suteiks romantikos dvelksmo. Išsirinkite jums tinkamiausią ir džiaukitės atsinaujinusiais namais.

 • Drabužių kabyklos

  Stilingos drabužių kabyklos – labai praktiškas, tačiau savitą žavesį turintis interjero akcentas. „Amore For Home“ asortimente rasite platų unikalių, gražių, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintų kabyklų, kurias bus lengva priderinti prie viso namų interjero. Nepriklausomai nuo jūsų namų dydžio, galite būti tikri, kad rasite geriausiai jums tinkantį sprendimą. Pastatomos arba pakabinamos įvairių stilių, spalvų ir dizaino drabužių kabyklos leis sukurti tikrai ypatingą, jaukų namų interjerą.

 • Batų dėžės

  Batų dėžės – tai vienas pagrindinių prieškambario baldų. O prieškambaris – tai pereinamoji namų zona, tačiau čia laikomi lauko drabužiai, avalynė, o tvarkingas ir gražiai įrengtas prieškambaris daug pasako apie namų šeimininkus. „Amore For Home“ asortimente rasite praktiškų, unikalių, gražių, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintų batų dėžių, kurios yra talpios, stilingos ir ilgaamžiškos. Praėjo tie laikai, kai batų spintelės buvo gremėzdiškos, nepatvarios. Šiuolaikinės batų dėžės lengvai derinamos prie visų namų interjero. Jei visuose namuose puoselėjate Provanso, klasikinį, skandinavišką, avangardinį, vintažinį ar antikvarinį stilių, nepamirškite ir prieškambario, derinkite to paties stiliaus batų dėžes.

puslapyje
Rodoma 1-12 iš 203 prekės(-ių)
puslapyje