Vaikų kambarys 

Vaikų kambarys

Patrauklūs ir funkcionalūs vaiko kambario baldai - viena iš harmoningos vaiko raidos sąlygų. Todėl išsirinkti patvarius ir kokybiškus vaikiškus baldus siūlome Amore For Home el. parduotuvėje. Čia rasite praktiškų ir stilingų vaikų kambario lovų, komodų, spintelių, rašomųjų stalų ir kitų vaikams skirtų baldų. Sukurkite ypatingą poilsio iš žaidimų atmosferą savo vaikams kartu su Amore For Home.

Vaikų kambarys 

 • Vaikiškos lovos

  Įrenginėjant vaikų kambarį, vienu svarbiausiu akcentu jame gali tapti vaikiška lova. Jeigu ieškote išskirtinio dizaino vaikų kambario baldų, siūlome pasidairyti Amore For Home internetinės baldų parduotuvės asortimente.

 • Vaikiški rašomieji stalai

  Vienas svarbiausių baldų mokyklinio amžiaus vaiko kambaryje – tai rašomasis stalas. Jeigu ieškote kokybiško ir praktiško rašomojo stalo vaikų kambariui, kviečiame pasidairyti Amore For Home internetinės baldų parduotuvės asortimente.

 • Vaikiškos komodos

  Komoda – tai praktiškas ir funkcionalus vaikų kambario baldas skirtas ne tik susidėti rūbus ar daiktus į savo vietą, bet ir papuošti vaikų kambario interjerą. Amore For Home internetinės parduotuvės asortimente visada rasite stilingų iš kokybiškų komodų vaikų kambariui.

 • Vaikiškos lentynos

  Lentyna vaikų kambariui suteiks jaukumo ir estetikos. Patogi lentyna padės ne tik palaikyti tvarką, bet ir leis vaikų kambaryje sukurti praktišką, patogią ir skoningą atmosferą.

 • Vaikiški naktiniai staliukai

  Čia rasite naktinius staliukus skirtus vaiko ar jaunuolio kambariui. Naktiniai staliukai skirti ne vien tik knygai ar telefonui pasidėti – jie gali būti puiki vaikų kambario puošmena ir netgi vienu iš pagrindinių akcentų.

 • Vaikiškos spintos

  Vaikų kambario spintos – tai puikus pasirinkimas tėvams norintiems stilingai įrengti vaiko kambarį. Spinta vaikų kambaryje sukurs jaukią aplinką bei padės palaikyti tvarką. Kviečiame išsirinkti spintą vaikų kambariui iš Amore For Home asortimento.