Kokie miegamojo baldai bus madingi ir po dešimtmečio? 
Kokie miegamojo baldai bus madingi ir po dešimtmečio? 

Miegamasis yra intymiausia namų erdvė, todėl labai svarbu, kad miegamojo baldai, o svarbiausia – visas interjero stilius būtų atspindintys jūsų unikalų skonį bei asmenybę. Žinoma, kad norėdami įsikurti jaukius namus greičiausiai atsižvelgiate ir į interjero dizaino tendencijas, tačiau juk svarbu, kad net ir po dešimtmečio miegamojo interjeras neatrodytų senamadiškai. Kaip sukurti tokį stilių, kokius baldus pasirinkti, kad net ir praėjus ilgesniam laikui jūsų namai atrodytų skoningai ir teiktų džiaugsmą?

Funkcionalūs ir klasikiniai miegamojo baldai – visuomet puikus pasirinkimas

Paprastų, aiškių formų funkcionalūs miegamojo baldai visuomet atrodo puikiai, yra ilgaamžiški. Idealu, jei jie pagaminti iš patvarių, daug priežiūros nereikalaujančių medžiagų tokių kaip medis ar metalas. Klasikinio stiliaus, laikui nepavaldūs baldai yra nepretenzingi, jei nėra gausiai dekoruoti, o su minimaliomis detalėmis bei papuošimais. Klasikinio stiliaus interjeras yra harmoningas, tačiau jam netrūksta ir simetrijos žaismo, todėl jis nėra nuobodus. Tačiau taip pat svarbu išlaikyti balansą tarp detalių ir švaraus bei paprasto dizaino – lengviausia tai padaryti neapkraunant erdvės, paliekant vietos atsiskleisti baldų grožiui. Svarbu ir baldų funkcionalumas – patogios miegamojo lovos, kurios turi ergonomiškus galvūgalius, paaukštintas kojeles, yra dengtos lengvai prižiūrimais, bet kokybiškais audiniais.

Žinoma, svarbūs ir kiti baldai: talpūs apgalvoto dizaino naktiniai staliukai leis mėgautis kasdieniu poilsiu, baldų grožiu bei miegamojo švara ir tvarka kur kas paprasčiau. Taip pat nerekomenduojame rinktis sunkių baldų, jei vėliau norėsite pakeisti jų vietą kambaryje ar persikraustyti į kitą vietą.

Kokias spalvas pasirinkti?

Dizaineriai vieningai sutaria, kad šviesių atspalvių miegamojo baldai visuomet geras pasirinkimas. Balta yra viena iš universaliausių spalvų. Ji gali turėtų daugybę atspalvių, kurie keičiasi priklausomai nuo apšvietimo – balta, apšviesta saulės, atrodo švelniai šilta, o apniukusią dieną – neutrali ar net šalta. Balta spalva – tai švarus fonas kitoms miegamojo detalėms: veidrodžiams, meno kūriniams. Dera priminti, kad yra daugybė baltos spalvos atspalvių, todėl galite rinktis tokį, kuris jums labiausiai patinka, sukelia geras emocijas, dera prie kitų namų kambarių spalvinės gamos. Nenorintiems baltos spalvos ar jų atspalvių, siūloma rinktis levandų, švelniai melsvą, žemišką žalią, švelnią terakotos – jos suteikia savitumo tačiau neatsibosta. Viena iš mėgstamiausių spalvų baldų gamyboje – ruda. Iš pirmo žvilgsnio ruda gali pasirodyti nuobodi, tačiau yra daugybė šios žemiškos spalvos atspalvių: riešutmedžio, konjako, raudonmedžio, graikinio riešuto. Sodrūs ir šilti rudos atspalviai sukuria stabilumo pojūtį namuose, o tai pat prie jos labai lengva priderinti kitas spalvas.

O kaip interjero tendencijos?

Pamatėte interjero tendenciją, kuri jus sužavėjo? Neskubėkite pirkti naujų baldų, verčiau tendenciją įsileiskite į namus derindami tik aksesuarus. Galbūt sugalvosite pakeisti savo baldus pagal 2024-ųjų Pantone išrinktą spalvą – peach fuzz? Atminkite, kad po kurio laiko ji gali atsibosti, todėl verčiau rinkitės šios spalvos pagalvėles, užklotus, kitus namų dekoro elementus, kuriuos ilgainiui galėsite pakeisti kitais.

Įsiklausykite į savo norus

Galbūt esate žmogus, kuris negali gyventi be ryškių spalvų? Tuomet sukurkite miegamąjį, pripildytą meno kūrinių, išskirtinių akcentinių kilimėlių, lempų ir kitų spalvingų detalių, o miegamojo baldai gali būti puošti ir gausesnėmis detalėmis. Tam gali pasiryžti nedaugelis, tačiau jei tai asmenybės ar stiliaus išraiška, greičiausiai, kad net praėjus daugeliui metų nuo miegamojo interjero nepavargsite, priešingai – jis kels dar daugiau gerų emocijų.

Negalite išsirinkti baldų? Reikia interjero dizainerio patarimo? „Amore For Home“ konsultuoja rūpimais interjero dizaino klausimais, kad jūsų namai būtų tokie, apie kokius visuomet svajojote!

 01/19/2024 12:47:50     Naujienos    0 Comments

Susije straipsniai