BRONX kolekcija 

BRONX kolekcija

BRONX – šis pavadinimas pasako viską! Ši kolekcija puikiai apibūdina Niujorko miesto dvasią, kur susipina pramoninis dizainas ir vintažiniai sprendimai.

Gamyboje naudojama mango mediena užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą, o antikvarinis stilius suteikia šiems baldams išskirtinumo ir pabrėžia stiprų jų charakterį. Išblukimo pėdsakai BRONX kolekcijai suteikia dar daugiau unikalumo, todėl šie baldai suteikia galimybę sukurti autentišką kambario interjerą ir pasirinktą gaminį paversti pagrindiniu jo akcentu. Dominuojanti juoda spalva ir ryškios baltos raidės pabrėš individualumą ir suteiks namams papildomo žavesio.

BRONX kolekcija džiugina gausiu prekių asortimentu – indaujos, naktiniai ar kavos staliukai puikiai tiks tiek svetainėje, tiek miegamajame. Akį traukiantis dizainas dera su baldų funkcionalumu – jų viduje galėsite sutalpinti visus reikiamus daiktus, o stalviršį pagyvinti gėlėmis ar nuotraukose įamžintomis akimirkomis.

BRONX kolekcija skirta visiems, kurie mėgsta drąsius sprendimus ir ypatingą dėmesį skiria kokybiškiems ir tvirtiems baldams. 

BRONX kolekcija 

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų