Kokio stiliaus minkšti baldai užkariavo garsenybių namus?

Kokio stiliaus minkšti baldai užkariavo garsenybių namus?

Kur jūs ieškote įkvėpimo savo namų interjerui? Galbūt Pinterest, tačiau nemaža dalis žmonių, įrenginėjančių savo jaukų lizdelį, idėjų semiasi ir iš garsenybių – stebi jų socialinius tinklus ir ieško panašių interjero elementų parduotuvėse. Šis fenomenas nestebina, juk žvaigždžių namais rūpinasi ir visas būrys profesionalų dizainerių, o be to, kas nenorėtų dalelės pamėgtų aktorių, dainininkų spindesio pernešti ir į savo namus? Vos tik turime progą nors akies krašteliu žvilgtelėti į pamėgtos garsenybės apartamentus, ieškome, kaip galėtumėme nukopijuoti jų stilių: analizuojame, kokio stiliaus minkšti baldai stovi jų svetainėje, kokiu audiniu dengti, kokių spalvų ir tekstūrų jie yra. Kokias minkštų baldų tendencijas šių dienų pasaulyje diktuoja garsenybės? Viskas apie tai – straipsnyje.

Stilingos svetainės akcentas – sofa

Pastebėjome, kad žvaigždės pirmenybę teikia baldų kokybei, ne tik todėl, kad gali sau tai leisti, tačiau ir todėl, jog žino, kad komfortas, geras poilsis tiesiogiai susijęs su baldų kokybe. Nepriklausomai nuo to, ar tai ryškių spalvų modulinės sofos, ar kreminių atspalvių elegantiški modernaus dizaino minkšti kampai – visi baldai yra gerai apgalvoti ir derantys prie namų interjero. Žinoma, ne visi gali įsirengti milžiniškų ir prabangių apartamentų, tačiau ieškodami baldų, atkreipkite dėmesį į jų medžiagas, funkcionalumą, mechanizmų veikimą. Juk ir sakoma, kad kainą pamirštame greitai, bet kokybės – ne.

Niekas taip nesisieja su Holivudo spindesiu kaip aksomu dengtos sofos ir minkšti kampai. Aksomas – nepaprastai elegantiškas, suteikiantis paslaptingumo ir prabangos. Rinkitės smaragdo žalios, gilios kaštoninės ir kreminių spalvų tonus. Negalime teigti, kad filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ aktorė Dakota Johnson išpopuliarino mid-century interjerą, tačiau tikrai galime sutikti, kad prie to prisidėjo. Jos svetainėje įsikūrusios duslios smėlio spalvos velvetu trauktos sofos nuostabiai dera prie medinės sienos dangos, pintų detalių. Velvetas – taip pat nuostabios tekstūros audinys, kuris suteikia kambario interjerui savitumo ir gylio. Tą gali patvirtini ir serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Anniston – jos svetainėje kreminės spalvos velvetu dengti minkšti baldai – tikrai dėmesio vertas sprendimas.

Boucle audinys jau kelerius metus iš eilės yra viena mėgstamiausių medžiagų badų gamybai. Akyli gerbėjai pastebėjo, kad modelis Miranda Kerr, verslininkė Kylie Jenner ir kitos įžymybės dievina lenktų formų, boucle audiniu dengtus baldus, ypač mėgstamos šiuo minkštu kilpiniu audiniu dengtos sofos ir krėslai. Sutikite, kad mielai įsirangytumėte į tokį fotelį su knyga ir arbatos puodeliu.

Raštai – ne tik vaikų kambariui – būkite žaismingi! Dairykitės drąsių spalvų, raštuotų sofų. Aktorė Drew Barrymore įrodė, kad namai gali būti saviti, atspindintys jų savininkų individualumą, todėl aktorės svetainėje karaliauja garstyčių spalvos sofa su zebrų raštu.

Lenktų formų sofos buvo populiarios aštuntajame dešimtmetyje, tačiau jos vėl grįžo į interjerus. Manekenė Emily Ratajkowski, Claudia Schiffer ir kitos žvaigždės negali atsispirti tokiam dizaino sprendimui. Tai nestebina, nes juk lenktos baldų formos, apvalūs kampai interjere atrodo pribloškiančiai, atkreipia dėmesį. Modulinės sofos ir minkšti kampai sugrįžta iš septintojo dešimtmečio ir atgimsta naujai – šįkart jos dengtos velvetu, tačiau jau turinčios šių dienų dizainui būdingų elementų.

Stilingų baldų parduotuvės „Amore for Home“ dizaineriai kviečia atrasti aukso viduriuką tarp tendencijų ir savo individualumo – rinktis tai, kas tinka prie jūsų gyvenimo būdo, asmenybės ir stiliaus. Reikia konsultacijos? Parašykite ar paskambinkite – padėsime sukurti namus, į kuriuose gera sugrįžti.

Related Posts:

Naujos prekės