Patarimai naujakuriams: kaip išsirinkti tinkamus baldus

Patarimai naujakuriams: kaip išsirinkti tinkamus baldus

Naujakuriams ar renovuojantiems savo namus tinkamų baldų pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis, siekiant sukurti jaukų, estetišką ir funkcionalų interjerą. Juk, baldus perkame ne vieniems ir net ne keliems metams, todėl jų konstrukcijos turi būti patvarios, o dizainas – nesenstantis. Stilingų baldų parduotuvės „Amore For Home“ kalbinti ekspertai pasidalino aktualiais patarimais, kaip pasirinkti tinkamus baldus namams, kurie savo stiliumi ir kokybe džiugintų ilgus metus. Arba... kol originalios idėjos, įkvėpimas keistis vėl sudrums mintis...

Miegamojo baldai

Beveik trečdalį savo gyvenimo praleidžiame būtent miegamajame, todėl patogūs ir funkcionalūs miegamojo baldai yra vieni iš svarbiausių baldų namuose.

Komfortiška miegamojo lova ir čiužinys – turėtų būti svarbiausi pirkiniai šiame kambaryje. Lovą pasirinkite jums tinkamo dydžio: viengulę, dvigulę, erdviame miegamajame puikiai tiks king size dydžio lova, vaikų kambaryje vietą padės taupyti dviaukštė lova. Taip pat, geras sprendimas – miegamojo lova su daiktadėže, kurioje tvarkingai galėsite laikyti patalynę, rankšluosčius ar kitus daiktus.

Dažnai miegamasis atlieka ir drabužinės funkciją, todėl erdvios spintos, komodos yra tiesiog būtinos. O jei turite atskirą kambarį – drabužinę, tuomet patartina miegamajame išsaugoti romantišką atmosferą ir neperkrauti jo baldais: pastatykite stilingą knygų lentyną, patogų fotelį ir nepamirškite meno kūrinių, svarbias akimirkas ar vietas menančių fotografijų. Šilumos ir jaukumo suteiks purus kilimas, dekoratyvinės pagalvėlės, toršerai.

Miegamasis – tai erdvė, skirta atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius, o meilės ir gerų emocijų šiame kambaryje turėtų būti daugiausia. Tad, įsirenkite miegamąjį, sukurtą saldiems sapnams!

Svetainės baldai

Stilingi ir patogūs svetainės baldai – yra daugiau nei funkcionalūs daiktai, jie atspindi jūsų gyvenimo būdą, charakterį, emocijas bei pomėgius. Šioje laisvalaikio erdvėje, praleidžiame nemažai laiko bendraudami su šeimos nariais, priimdami svečius, draugus ar kolegas. Kartu tai tarsi reprezentacinis namų kambarys, tad reikėtų nuspręsti atvirų ar uždarų konstrukcijų lentynų, spintų, komodų norėsite. Jeigu norite vizualiai praplėsti erdvę, rinkitės kietuosius baldus su veidrodine apdaila, durelėmis.

Nors šių metų interjero tendencijų prioritetas – sukurti aplinką skirtą daugiau bendrauti, tačiau TV zona vis dar išlieka svarbiu svetainės kambario elementu. Tam, kad ši zona netaptų kambario ašimi, pagrindinę sofą, minkštuosius baldus atsukite vienas priešais kitą, o ne į televizorių.

Planuojant, kur stovės minkštieji kampai ar sofos, reikėtų remtis pagrindine taisykle, kad tarp baldų būtų bent 1 metro tarpas praėjimui, priešingu atveju gali kilti nepatogumų judėti. Kitas svarbus kriterijus – minkštųjų baldų funkcionalumas ir galimybė juos paversti lova svečiams, patogiomis daiktadėžėmis.

Palaikyti tvarką ir estetiką kambaryje gali padėti kavos, žurnaliniai staliukai su papildomais stalčiais, kuriuose galėsite paslėpti įvairių prietaisų kroviklius, TV pultelius ir kitus kasdien naudojamus daiktus.

Kiti naudingi patarimai:

Neperpildykite. Vien todėl, kad turite aplinką, kurioje laisvai galite įgyvendinti savo idėjas, nereikėtų kiekvieno kampelio užpildyti baldais, aksesuarais. Palikite erdvės ateities svajonėms!

Baldus rinkitės pagal jūsų namų interjero stilių. Esant galimybei, visada konsultuokitės su interjero dizaineriais, pasiruoškite vizualizacijas.

Matavimai. Prieš perkant baldus, atlikite tikslius kambario matavimus. Tai padės užtikrinti, kad baldai tikrai tilps jūsų namuose.

Kokybė. Baldai – tai investicija, todėl jie turi būti ilgaamžiai. Atsižvelkite, kad kambario baldai būtų patvarūs, funkcionalūs, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, lengvai valomos tekstilės. Pasidomėkite gaminio garantija.

Nusistatykite biudžetą. Žinojimas, kiek lėšų galite skirti namų įrengimui ar atnaujinimui, leis jums lengviau suplanuoti, kokius baldus ir kada galite įsigyti.

Baldus vaikų kambariui rinkitės kiek didesnius, su galimybe juos funkcionaliai perkonstruoti ir pritaikyti prie jų amžiaus, ūgio bei kitų poreikių. Medžiagos ir tekstilė turėtų būti lengvai valomos.

Audinys. Oficialesnio stiliaus svetainėje, prieškambaryje ar miegamajame puikiai tinka šviesesnės spalvos audiniai. Tačiau, jei baldas bus naudojamas dažnai, geriau rinktis kiek tamsesnio audinio baldus.

Netikėtumo momentas. Paieškokite baldų, kurie būtų kuo nors išskirtiniai: forma, spalva, apdaila, įdomesnėmis rankenėlėmis ar kitomis detalėmis – juk namai yra jūsų asmenybės atspindys. Tad, pasitelkite fantaziją!

Konsultuokitės. Visi puikiai žinome, kad tinkamas baldų pasirinkimas lemia ne tik susižavėjimą išoriniu grožiu, svarbus yra funkcionalumas, patvarumas bei namuose gyvenančių žmonių poreikių atitikimas. Tad, mūsų stilingų baldų parduotuvės „Amore For Home“ profesionalūs konsultantai visada yra pasiruošę padėti išsirinkti tinkamiausius, aukščiausios kokybės baldus jūsų namams. Mes padėsime jums susikurti jaukius namus, kuriuose jaustumėtės tarsi savo asmeniniame rojaus kampelyje!

Related Posts:

Naujos prekės