Nebemadingi interjero dizaino sprendimai

Nebemadingi interjero dizaino sprendimai

Džiugu, kad tvarumo idėjas ir kokybę įkūnijančio šiuolaikinio interjero dizaino tendencijų ciklas yra kur kas ilgesnis nei greitosios mados. Žmonės vis labiau vertina praktiškumą, ilgaamžiškumą ir ekologiją. Tačiau, nepaisant šių vertybių, mes vis vien gyvename ypatingai sparčiai besivystančioje skaitmeninėje eroje ir natūralu, kad nauji išmanūs sprendimai, noras gyventi patogiau, moderniau paveikia mūsų sąmonę, keičia gyvenimo būdą bei persismelkia į gyvenamąsias ar biuro erdves.

Stilingų baldų parduotuvės „Amore For Home“ kalbinti ekspertai pasidalino su kokiomis interjero dizaino ir baldų tendencijomis naujakuriams ar norintiems atsinaujinti savo aplinką patariama atsisveikinti 2023 metais. Kviečiame skaityti!

Vienspalvė, uždara virtuvė

Ilgą laiką vyravusi tendencija – vientisa baltos spalvos virtuvė su pilku stalviršiu, uždaromis spintelėmis ir tuščiais paviršiais, ant kurių gali būti matomas vos vienas rakandas, po mažu užleidžia vietą kiek eklektiškesnei ir patogesnei maisto gaminimo zonai. Pilkus, blizgius tonus keičia medinės ar spalvotos spintelės. Virtuvės baldai ir lentynos tampa atviresni, juose galima matyti stilingus maisto serviravimo indus, įrankius, kulinarines knygas bei kitus aksesuarus.

Nepamirškite, kad jūsų gyvenamoji erdvė turi pasakoti jūsų istoriją, atskleisti jūsų individualumą ir pomėgius.

Baltos sienos, niūriai pilkas interjeras

Kaip pastebi ekspertai, pastaruoju metu žmonės į savo gyvenamąsias erdves nori įnešti daugiau spalvų, juk ir 2023 metų spalva išrinkta gyvybingoji Viva Magenta (sodrūs rožiniai atspalviai). Ryškios spalvos dovanoja geras emocijas, pakelia nuotaiką ir kviečia mėgautis, švęsti gyvenimą.

Pasitikdami naujuosius 2024 metus pamažu atsisveikinsime su šaltomis pilkų, baltų atspalvių paletėmis, blizgiais paviršiais. Bet tai tikrai nereiškia, kad jūsų namai turi atrodyti kaip spalvinimo knygutė. Jaukumo erdvei suteikti galite švelniomis pastelinėmis spalvomis arba pilkų atspalvių fone pasirinkite vieną akcentinę sieną, kuri bus ryškesnės spalvos ar dekoruota meno kūriniu, kambarį vizualiai padidinančiais veidrodžiais.

Baldai atsukti į televizorių

Vis daugiau dėmesio sulaukia interjeras ir baldų išdėstymas kviečiantis labiau bendrauti tarpusavyje. Ilgus metus buvo įprasta, kad kambario ašis yra televizorius, dažniausiai miegamojo lovos, svetainės baldai buvo atsukti ir orientuoti taip, kad būtų galima patogiai stebėti, kas vyksta TV ekrane.

Dabar populiarėjanti tendencija - bendravimas. Specialistai pataria statyti svetainės sofas vieną priešais kitą, kambaryje įsirengti jaukią vietą skaitymui sau ir šeimos nariams, miegamojo lovą statyti priešais žvaigždžių, mėnulio grožį atskleidžiantį stoglangį, o jei yra galimybė – langų neuždengti užuolaidomis ir taip ištrinti ribas tarp vidaus bei lauko erdvės (toks sprendimas padės ir optiškai praplėsti kambario ribas).

Nefunkcionalūs, nekokybiški baldai

Geriausia ilgalaikė investicija – kokybė. Nors greitoji mada gali įsirengimo momentu padėti sutaupyti, tačiau pigūs baldai dažniausiai būna pagaminti iš nekokybiškų, netvarių medžiagų, yra prastos kokybės ir greitai nusidėvi, praranda savo funkcionalumą ir estetinę išvaizdą. Kadangi tvarumas daugeliui tapo prioritetu, žmonės renkasi aukštos kokybės baldus arba atsigręžia į vintažinių baldų kolekcijas ir sumaniai juos priderina savo interjere.

Arkiniai, lenkti baldai

Taip pat, šiais bei ateinančiais metais mažiau matysime arkinius ir lenktus baldus. Nors tokių aptakių formų sofos, krėslai suteikia erdvei romantiškumo, lengvumo, tačiau tokių formų baldus yra sudėtingiau išdėstyti kambaryje, todėl būtent dėl funkcionalumo stokos žmonės jų atsisako ir renkasi praktiškesnius dizainus. Arkiniais, lenktais baldais specialistai pataria dekoruoti dideles erdves, šiltumo suteikti griežtai biuro zonai.

Tačiau svarbu suprasti, kad tendencijos ateina ir praeina, o ir skonis yra subjektyvus dalykas, todėl erdvės, kuriose galime jaustis saugiai, jaukiai, laimingi ir mėgautis patogia kasdienybe, neturėtų būti naujausio žurnalo viršelio atspindys. Namai ar darbo vieta turėtų pasakoti apie jūsų asmenybę ir poreikius, atskleisti asmeninį skonį bei vertybes.

Tiems, kurie nori pasisemti idėjų, kaip sukurti jų gyvenimo būdą atspindintį interjerą, kviečiame pasidairyti po stilingų bei kokybiškų baldų parduotuvės „Amore For Home“ kolekcijas ir susikurti savo svajonių namus ar biurą.

Related Posts:

Naujos prekės