Nesinori į biurą? Susikurkite patogią ir stilingą darbo vietą namuose

Nesinori į biurą? Susikurkite patogią ir stilingą darbo vietą namuose

Pastarųjų metų aktualijos, pakoregavusios gyvenimo ritmą ir įpročius, vis labiau tobulėjančios technologijos pakeitė ir darbo rutiną. Nebereikia dirbti biure ar įsikurti vienoje vietoje. Įprastą veiklą biure produktyviai galime atlikti ir namuose, taupydami savo laiką, išvengdami spūsčių ir nuolatinio skubėjimo. Darbas namuose suteikia ne tik daugiau lankstumo, bet ir leidžia lengvai planuoti savo veiklą. Stilingų baldų el. parduotuvės „Amore For Home“ dizaineriai dalinasi patarimais, kaip sukurti jaukią ir produktyvią darbo vietą namuose, kokie kambario baldai gali padėti pagerinti jūsų darbingumą ir sveikatą.

Atskirkite kambario erdves

Ergonomiška darbo vieta turėtų būti atskiroje erdvėje, tai neturėtų būti virtuvinis stalas ar minkšta svetainės sofa - tokioje aplinkoje jums gali būti sunkiau susikaupti, blaškyti namiškių elgesys. Idealu būtų turėti atskirą darbo kambarį, tačiau ne visi turime šias galimybes. Tokiu atveju galite darbo vietą atskirti stilinga sienele arba nuošaliau įsirengti patogų darbo stalą. Kaip pataria „Amore For Home“ ekspertai, darbo stalai yra kiekvienos darbo erdvės ašis, todėl juos reikia rinktis atsakingai, atsižvelgiant į savo ūgį, asmeninį darbo stilių ir namų interjerą. Ieškantiems praktiškų ir stilingų sprendimų darbo vietai namuose kurti, patiks šiuolaikinio, provanso, skandinaviško, vintažinio ar klasikinio stiliaus darbo stalai. Šie biuro baldai puikiai integruojasi namų aplinkoje, džiugina savo išvaizda, patogumu ir ilgus metus tarnaujančia kokybe.

Taip pat, kurdami sau darbo vietą namuose, atsižvelkite ir į savo profesiją, pavyzdžiui, architektui bus reikalingas kur kas didesnis biuro stalas nei buhalteriui ar dirbančiam su asmeniniu kompiuteriu.

Kaip išlaikyti tvarką ir darbo vietą pritaikyti savo poreikiams?

Kurdami darbo vietą namuose, būtinai pagalvokite apie jos praktiškumą. Įsivaizduokite, kad ateinate į biurą, kuriame viskas turi savo aiškią tvarką ir išdėstymą, tad pasirūpinkite geru interneto ryšiu, kanceliarinėmis prekėmis bei palaikykite tvarką. Puiki idėja – stilinga knygų lentyna ar talpi komoda. Šie kambario baldai padės išsaugoti laisvą erdvę ir patogiai susidėti daiktus, o mielos interjero dekoracijos suteiks jūsų darbo vietai individualumo ir kurs jaukią aplinką, gal net įkvėps naujų idėjų dirbant.

Patogi darbo kėdė – tai dar vienas neatsiejamas baldas nuo ergonomiškos darbo aplinkos. Tinkamos darbo kėdės padeda padidinti produktyvumą, užtikrina tinkamą atramą stuburui, taip pat kuria subalansuotą erdvę namuose. Bet tikrai nereiškia, kad biuro kėdė turi būti nuobodaus dizaino! Išlaisvinkite savo fantaziją! Šiuo metu gaminamos darbo kėdės yra netgi labai stilingos ir gali tapti išskirtine interjero detale.

Gera biuro kėdė turi atitikti šiuos kriterijus:

Reguliuojamas aukštis

Sėdynė turėtų slankioti pirmyn – atgal

Kėdės atlošo pasvirimo kampas turėtų būti reguliuojamas

Reguliuojamas sėdynės pasvirimo kampas

Dėmesys apšvietimui

Renkantis vietą darbui namuose, labai svarbu ją įkurti ten, kur yra geras apšvietimas arba pasirūpinti, kad jis nekenktų darbingumui. Prastas, blankus apšvietimas gali didinti mieguistumą, turėti įtakos regėjimo sutrikimams. Rekomenduojama darbo vietą įrengti arčiau lango, stoglangio – ten, kur yra daugiau natūralios šviesos šaltinių. Idealu būtų, jei šviesa kristų jums iš šono: dešiniarankiams šviesos šaltinis turėtų būti iš kairės, kairiarankiams – iš dešinės.

Tamsiu paros metu išlaikyti gerą apšvietimą gali padėti stilingi staliniai šviestuvai, tinkamu kampu pastatytas toršeras arba pakabinamas šviestuvas. Pavyzdžiui, baltas metalinis reguliuojamas šviestuvas su natūralaus medžio koja, pritaikytas jūsų namų aplinkoje, išlaikys erdvės estetiką ir skleis reikalingą šviesą.

Suprojektavus tinkamą darbo vietą namuose, darbas gali būti labai produktyvus ir malonus. Atlikti tyrimai rodo, kad persikėlus dirbti iš namų, padidėjo daugumos žmonių darbingumas ir pagerėjo rezultatai. Teigiama, kad patogus darbas namuose, laisvalaikio ir darbo balansas suteikia daugiau motyvacijos ir noro greičiau siekti užsibrėžtų tikslų bei bendros gerovės. Gal darbo produktyvumo paslaptis yra būtent harmonija supamoje aplinkoje ir mintyse..?

Related Posts:

Naujos prekės