Maža svetainė? Kokie svetainės baldai tinkamiausi?

Maža svetainė? Kokie svetainės baldai tinkamiausi?

Kokie svetainės baldai yra tinkamiausi mažai svetainei? Toks klausimas dažnai kyla, kai įrenginėjate naują kambarį ar atnaujinate seną ir norite maksimaliai išnaudoti erdvę. Juk reikia sugalvoti, ne tik kaip užtikrinti patogumą, jaukumą, tačiau ir kaip sutalpinti daiktus. Dizaineriai tikina, kad net ir maža svetainė gali būti funkcionali ir jauki, tereikia skirti laiko ir gerai suplanuoti erdvę, apgalvoti, kokie baldai bus tinkamiausi konkrečiu atveju. „Amore for Home“ atrinko geriausius patarimus, kaip išsirinkti tobuliausius baldus mažoms erdvėms. Tikimės, kad mūsų ekspertų patarimai padės „padidinti“ ribotą kambario plotą.

Maža svetainė visada gali būti stilinga

Žinoma, įrengti didesnę erdvę yra kur kas lengviau nei mažą, tačiau ir nedidelė svetainė gali būti stilinga ir funkcionali. Tereikia skirti laiko, atsižvelgti į kambario išplanavimą ir išsirinkti tinkamiausius baldus. Bendrai kalbant, visuomet atkreipkite dėmesį į baldus, kurie yra lengvesnių formų, su kojelėmis, taip pat pirmenybę teikite šviesioms spalvoms.

 • Baldų paiešką visuomet pradėkite nuo pagrindinių baldų: sofos, žurnalinio staliuko, fotelio pasirinkimo. Tik įsigiję šiuos baldus, toliau galvokite apie kitų įsigijimą.

 • Rinkitės daugiafunkcinius baldus, jie gali maksimaliai padidinti erdvę nedidelėje svetainėje. Sofa gali tarnauti kaip poilsio vieta, miegojimo dalis ir vieta daiktų laikymui. Pufai gali būti ne tik vieta sėdėjimui, tačiau ir vieta daiktų laikymui. TV staliukai su stalčiais pasiteisins, nes stalčiuose galėsite sutalpinti nemažai reikalingų daiktų.

 • Atminkite, kad jūsų prioritetas – geros kokybės svetainės baldai. Jie turi būti tvirti, patikimi, nes tik tokie tarnaus ilgus metus, jums nereikės baldų atnaujinti kas kelerius metus, o tai padės ir sutaupyti.

 • Ieškokite baldų su aukštos kokybės audiniais. Tokie yra patvarūs, tarnauja ilgus metus, taip pat yra lengviau prižiūrimi.

 • Derinkite baldus. Visi svetainės elementai turi harmoningai derėti tarpusavyje. Laikykitės vientisumo. Jeigu mėgstate, pavyzdžiui, modernų stilių, tegu visi svetainės baldai ir būna modernaus stiliaus.

 • Planuokite. Aiškus baldų išdėstymo planas padės geriau suprasti, kokie baldai tinkamiausi jūsų svetainei. Venkite pirkti baldus tik dėl grožio, jie turi derėti jūsų erdvėje.

 • Žurnaliniai staliukai – labai populiarus pasirinkimas mažai svetainei, jie neužima daug vietos yra patogūs ir stilingi. Verčiau rinktis apvalios formos staliuką – jis sutaupys daugiau vietos.

 • Venkite detalių. Švarių, aiškių ir subtilių linijų baldai be papuošimų yra geriausias pasirinkimas. Jie suteikia kambariui erdvės pojūtį.

 • Kušetės – baldas apie kurį nepagalvojote? Veltui, nes tai gali būti puikus sprendimas. Tai nedidelis, bet elegantiškas baldas, padedantis taupyti erdvę bei pridedantis kambariui daugiau stilingumo.

 • Mažoje erdvėje rekomenduojami šviesūs tonai. Derinkite juos prie šviesių sienų. Rekomenduojama atidengti grindis ir leisti, kad į kambarį patektų kuo daugiau šviesos. Todėl siūloma rinktis baldus, kurie turi plonas ir aukštas kojeles. Elegantiškos, lengvos sofos taip pat puikiai pasitarnaus mažoje erdvėje.

 • Svarbu ne tik baldų formos, dydis, tačiau ir medžiagos. Rinkitės baldus, pagamintus iš stiklo, akrilo ir pan.

 • Daiktai turi tilpti net ir nedidelėje svetainėje, tačiau niekas nenori jaustis kaip sandėlyje. Knygų spintos, spintelės, konsoliniai stalai – visos šios daiktų laikymo vietos puikiai tiks nedideliam kambariui.

Dvejojate dėl baldų pasirinkimo, o gal reikia patarimo? Mūsų patyrę ekspertai mielai suteiks reikalingą konsultaciją. Turėdami ilgametę patirtį, galime pasiūlyti geriausią variantą iš mūsų plataus baldų pasirinkimo. Kokybiški ir ilgaamžiai svetainės, virtuvės, vonios, miegamojo baldai ir dar daugiau – viskas tik dėl jūsų namų grožio ir jaukumo!

Related Posts:

Naujos prekės