Minkšti kampai: stilingi ir patogūs

Minkšti kampai: stilingi ir patogūs

Yra kelios priežastys, kodėl minkšti kampai yra tokie mėgstami. Pirmiausia, tai efektyvus būdas išnaudoti erdvę, jos neužkraunant. Aplink lieka daug erdvės kitiems baldams. Taip pat minkšti kampai yra labai patogūs! Visiems patinka atsisėsti, atsiremti ir ištiesti kojas bei mėgautis ramiu poilsiu. Didelė tikimybė, kad minkštas kampas taps mėgstamiausiu jūsų baldu! O svarbiausiai – minkšti kampai leidžia pajusti bendrumą, nesvarbu, ar žiūrėtumėte filmą su šeima ar draugais, ar tiesiog ilsėtumėtės su antrąja puse. Šių baldų pasiūla yra milžiniška, todėl gali būti sunku išsirinkti geriausią. Amore For Home“ siūlo pasidomėti, ką svarbu žinoti prieš įsigyjant šį funkcionalų baldą.

Minkšti kampai: kas yra svarbiausia?

Kaip ir minėjome anksčiau, minkštas ir patogus kampas – puiki vieta smagiai praleisti laiką drauge su šeima ar draugais, ilsėtis ir pramogauti. Prieš rinkdamiesi baldą, gerai pagalvokite apie jo funkcionalumą. Rinkitės tokius minkštus kampus, kurie neužima daug vietos ir juos galima pastatyti svetainės kampe. Įvertinkite, ar visos dalys yra tvirtos ir dera tarpusavyje. Šiuo metu itin populiarūs yra daugiafunkciai baldai, kai minkšti kampai tarnauja ir kaip lova. Jeigu yra poreikis, geriau rinktis papildomų funkcijų turinčius baldus. Dažnai praverčia, kai yra įmontuota daiktadėžė patalynei.

Kokybiški minkšti kampai būna aptraukti patvariais audiniais. Rekomenduojame rinktis baldus su natūraliais arba pusiau sintetiniais audiniais. Pastarieji ilgiau išlaiko spalvą ir yra linkę mažiau dėvėtis. Kuo sudėtingesnė audinio struktūra, tuo brangesni bus baldai. Veliūras yra pigesnis, o žakardas ir gobelenas yra brangesni. Bet kokiu atveju apmušalas turi būti tankus, be vidinių siūlų.

Aukštos kokybės mechanizmai turi būti tvirti, atlaikyti nemažą apkrovą, ypač, kaip minkštas kampas bus naudojamas kaip vieta miegojimui.

Prieš pirkdami minkštą kampą, įvertinkite savo svetainės dydį. Mažoms svetainėms bus reikalingi kompaktiški modeliai, o didesnėms erdvėms galite rinktis ir didesnius baldus. Atkreipkite dėmesį į minkšto kampo aukštį ir jo gylį.

Išsiaiškinkite, kokia medžiaga užpildytas baldas. Nuo naudojamos medžiagos priklauso ir kaina bei baldo tarnavimo laikas. Minkštoji dalis, pagaminta iš sintetinių medžiagų, tokių kaip dirbtinis lateksas, tarnauja trumpiau, tačiau nesukelia alergijų. Užpildai su natūraliu lateksu suteikia lankstumo ir yra gana patvarūs. Poliuretanas elastingas, gana ilgai tarnaujantis.

Kokia forma yra geriausia?

Koks minkštas kampas tinkamiausias? „U“ formos minkšti kampai yra tinkamiausi didesniuose kambariuose. Didžiausias tokio kampo privalumas tai, kad jis turi du kampus, todėl kiekvienas ras patogią vietą atsisėsti. „U“ formos kampai gali būti pritaikyti individualiems poreikiams. Galite pridėti papildomus priedus (pavyzdžiui, atlošą ar pakojį), kad suteiktumėte dar daugiau komforto.

Klasikos gerbėjams patiks vadinamieji „Chesterfield“ minkšti kampai. Jie atrodo prabangiai, turi elegantiškas kojeles. Gali būti įvairių dydžių, todėl tiks bet kokio dydžio kambaryje.

L“ formos minkšti kampai gali būti pasukti į kairę arba dešinę. Jie neužima daug vietos, taip pat turi daug sėdimų vietų ir išsitiesia, kai reikia papildomos atramos kojoms.

Amore For Home“ asortimente rasite platų minkštų kampų pasirinkimą. Įvairių spalvų, stilių ir dydžių – visuomet rasite tai, kad bus tinkamiausia jūsų svetainei. Reikia konsultacijos? Mūsų patyrę ekspertai pasiryžę padėti rasti geriausią sprendimą. Kurkime gražius namus drauge!

Related Posts:

Naujos prekės