Biuro baldai: viskas, ką reikia žinoti

Biuro baldai: viskas, ką reikia žinoti

Vis daugiau žmonių dirba nuotoliniu būdu, todėl didėja poreikis namuose įsikurti atskirą erdvę, skirtą darbui. Tinkamai parinkti biuro baldai gali padėti sukurti darbingą ir tikrai jaukią atmosferą. Kokie baldai yra tinkamiausi, priklauso nuo jūsų poreikių, erdvės dydžio ir interjero stiliaus. Jeigu jūsų namuose vyrauja modernus stilius, tuomet rinkitės baldus, pagamintus iš metalo ar stiklo. Jie visuomet suteikia stilingumo ir šiuolaikiškumo. Mediniai baldai labiau dera prie klasikinio ar skandinaviško stiliaus interjero. Renkantis baldus, labai svarbu ir erdvės dydis. „Amore for Home“ kviečia pasidomėti, ką reikia žinoti norint įrengti darbo erdvę savo namuose.

Centrinė namų biuro dalis – stalas

Darbo stalas yra svarbiausias namų biuro baldas. Jis turi būti tvirtas ir patvarus, todėl skirkite laiko tinkamo stalo paieškoms. Nepirkite baldo tik todėl kad šis atrodo patraukliai ir puošniai, atkreipkite dėmesį į jo funkcionalumą. Jeigu reikia papildomos vietos dokumentų laikymui – rinkitės stalą su stalčiais. Taip pat rinkdamiesi stalą, atkreipkite dėmesį į erdvės dydį. Didelis stalas mažame kambaryje atrodys neharmoningai, kaip ir mažas stalas – didelėje erdvėje.

Pasirinkite patogią kėdę

Patogi darbo kėdė turi tikti prie jūsų biuro aplinkos, atitikti jūsų svorį ir ūgį. Visuomet atkreipkite dėmesį į kėdės aukštį, tai svarbu, nes ilgos valandos prie stalo gali pakenkti jūsų nugarai. Jūsų biuro kėdė turi būti patogi ir lengvai prisitaikyti prie jūsų individualių poreikių, todėl rinkitės neskubėdami, pasitardami su profesionalais. Ekspertai tvirtina, kad geriausiai yra ergonomiškos kėdės, užtikrinančios gerą atramą. Idealu, jei kėdė gali pasisukti ir leidžia patogiai pasiekti stalą. Jeigu jūsų namų biure paklotas kilimas, įsitikinkite, kad kėdė turi ratukus, specialiai pritaikytus kilimui.

Išmatuokite savo namų erdvę, skirtą biurui.

Priklausomai nuo namų biuro dydžio, apgalvokite, kaip sustatyti baldus. Jeigu turite daugiau vietos, galite pastatyti ne tik stalą su kėde, bet i spintelę ar knygų lentyną. Tik atminkite, kad bet kuriuo atveju namų biuras turi likti erdvus bei tvarkingas. Neperkraukite aplinkos baldais. Jeigu neturite daug erdvės, pirkite tik būtiniausius baldus, tokius kaip rašomieji stalai, kėdės, dokumentų spintelės.

Visiems reikia pertraukos darbo dienos metu. Tyrimai rodo, kad darbuotojai, kurie daro pertraukėles, yra produktyvesni. Jeigu įmanoma, sukurkite darbo vietoje atskirą erdvę, skirtą poilsiui. Pastatykite patogią kėdę ar jaukų kampą, kad galėtumėte atsipūsti nuo sunkių darbinių užduočių. Geriausiai, jei poilsio vieta liks tame pačiame kambaryje, nes kitu atveju, galite būti lengvai išblaškomi, kai reiks pereiti kelias erdves norit pailsėti nuo minčių.

Pagalvokite apie spalvas

Baldų spalvos yra tokios pat svarbios kaip ir baldų patogumas. Manoma, kad tam tikros spalvos gali paskatinti produktyvumą ir pakelti nuotaiką. Sakoma, kad mėlyna padeda susikaupti, o geltona skatina kūrybiškumą. Tačiau turėtumėte pasirinkti tokią spalvą, kuri jums labiausiai patinka ir verčia jaustis geriausiai. Nepamirškite ir individualumo. Jeigu jūsų namų biuras yra vienintelė jūsų darbo vieta, ji turėtų atrodyti taip, kad jums patiktų. Suteikite erdvei daugiau asmeniškumo: ant stalo apgyvendinkite augalų, papildykite aplinką dekoro elementais, pakabinkite paveikslų ir nuotraukų.

Įvertinkite savo biudžetą

Pirkdami baldus, galvokite apie kokybę. Nepirkite visko paskubomis, o jeigu šiuo metu negalite skirti pakankamai lėšų investicijoms, pirmiausia įsigykite tik būtiniausius baldus: stalą ir kėdę. Likusius galėsite įsigyti vėliau. „Amore for Home“ asortimente rasite kokybiškus biuro baldus, kurie tarnaus ilgus metus ir prisidės prie jūsų karjeros sėkmės! Jeigu reikia konsultacijos dėl namų biuro apstatymo, kreipkitės į mūsų komandą – visuomet rasime geriausią sprendimą!

Related Posts:

Naujos prekės