Lauko baldai: kaip išsirinkti?

Lauko baldai: kaip išsirinkti?

Lauko baldai būtini, jei norite džiaugtis ramiu ir komfortišku poilsiu terasoje. Juk nėra nieko geriau nei saulėtą vasaros rytą ramiai mėgautis pamėgtos kavos puodeliu savo nuosavame kieme ar patogiai įsitaisyti balkone. Jaukūs vakarai su šeima ar draugais bus dar jaukesni, jei laiką leisite patogiai sėdėdami ant patogių baldų bei turėsite pakankamai vietos mėgautis gurmaniška vakariene. Nepatariame pirkti pigių plastikinių baldų. Juos lengvai gali nunešti vėjas, jie greitai išsikraipo ir lūžta, todėl nėra nei ekologiški ir praktiški. Kaip išsirinkti lauko baldus, kad tarnautų ilgus metus ir džiugintų savo estetika, kviečia pasigilinti „Amore For Home“.

Lauko erdvė – tai namų pratęsimas

Lauko erdvė yra vidaus erdvės pratęsimas, todėl į terasos ar balkono dekoravimą reikia žiūrėti kaip į dar vieno kambario įrengimą. Turite skirti laiko ir gerai apgalvoti visas detales. Pirmiausia, jums reikia plano. Jeigu turite didelę erdvę, galite ją suskirstyti į tris zonas: valgomojo zoną su kėdėmis ir stalu, poilsio zoną su sofa ir kavos staliuku ir įrengti vietą ramiam poilsiui ant gultų. Kai vietos yra mažiau, rekomenduojama atsisakyti gultų, jie nėra praktiški ir užima daug vietos. Verčiau rinktis patogų kampą ir praktišką staliuką, galite pakabinti lauko krėslą.

Taip pat labai svarbu atsižvelgti į savo namų interjerą. Lauko baldai turi atkartoti jūsų namų interjerą. Jeigu gyvenate modernaus dizaino name, rinkitės minimalistinio dizaino baldus. Jeigu jūsų namas yra klasikinio stiliaus, verčiau rinktis ir klasikinio stiliaus lauko baldus. Baldų stilius taip pat lemia ir medžiagos pasirinkimą.

Lauko baldai: medžiagos

Ratanas yra dažnai naudojama medžiaga baldų gamyboje. Jis gali būti skirtingų pynimų ir skirtingos kokybės. Sintetinis PE ratanas yra daug patvaresnis ir reikalauja mažiau priežiūros palyginti su natūraliu. Taip pat sintetinis ratanas geriau atlaiko ir atšiaurias oro sąlygas bei kur kas lėčiau dėvisi. Natūralius ratano baldus turėsite laikyti viduje arba tinkamai apsaugoti, kad šie tarnautų ilgiau. Plokščio pynimo ratano baldai yra lengviau valomi, tuo tarpu lenktas pynimas suteikia prabangesnį įvaizdį, nors tokio pynimo baldus reikia valyti dažniau ir kruopščiau.

Milteliniu būdu dengtas plienas, ultravioletiniams spinduliams atsparus plastikas yra gana patikimi, tačiau net ir šios medžiagos laikui bėgant gali išblukti, ant jų gali atsirasti dėmių, jei šios nebus kokybiškos. Tuo tarpu aukštos kokybės sintetinis ratanas ilgus metus džiugins savo grožiu.

Aliuminio baldus renkasi tie, kurie savo lauko erdvėje nori sukurti šiuolaikiškesnę atmosferą. Aliuminio sodo baldai yra lengvi, nerūdijantys ir lengvai prižiūrimi. Svarbu, kad baldų rėmas būtų profesionaliai suvirintas ir padengtas kokybiška danga, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Mediena – klasikinė lauko baldų medžiaga. Mediniai lauko baldai suteikia tradicinį ir elegantišką įvaizdį, tačiau jiems reikia truputį daugiau priežiūros. Nors mediniai lauko baldai gaminami iš įvairių medžio rūšių, tačiau viena populiariausių yra tikmedis. Tikmedis turi daug aliejaus, todėl jis gana atsparus oro sąlygoms.

Stiklas nėra plačiai naudojamas gaminant lauko baldus, tačiau jei renkatės stalą su stiklu, nepamirškite kai kurių aspektų. Svarbu ieškoti grūdinto apsauginio stiklo. Jis užtikrina, kad baldas tarnaus ilgus metus. Svarbu atkreipti dėmesį ir į baldų svorį. Geležis ir plienas yra sunkios medžiagos, todėl jei norėsite perstumdyti baldus, turėkite tai galvoje. Pirkdami lauko baldus, dažniausiai įsigyjame ir įvairias pagalvėles, kurios suteikia komforto, tačiau taip pat reikalauja nemažai priežiūros. Rinkitės audinius, skirtus laukui. Jie yra minkšti, atsparūs aplinkos poveikiui.

„Amore For Home“ asortimente rasite tik kokybiškus, patikimų gamintojų baldus. Kokybiški lauko staliukai, kėdės, lauko sofos, krėslai, foteliai, gultai, lauko lovos leis pakelti savo komforto lygį. Nesate tikri dėl savo pasirinkimo? Kreipkitės į mūsų profesionalią komandą ir drauge rasime geriausią sprendimą!

Related Posts:

Naujos prekės