Vaikiškos lovos paieškos: kaip išsirinkti?

Vaikiškos lovos paieškos: kaip išsirinkti?

Vaikiškos lovos paieškos: kaip išsirinkti?

Geras ir kokybiškas miegas – būtinas geram vaiko augimui ir jo sveikatai, todėl vaikiškos lovos išrinkimui turi būti skiriamas pakankamas dėmesys. Paprastai vaikų kambaryje mažieji ne tik miega, bet ir mokosi, žaidžia, todėl turite gerai apgalvoti, kokio dydžio lovos reikia, kad tilptų ir likę baldai. Kokią lovą pasirinkti, priklauso ir nuo vaiko amžiaus. Mažesniems vaikams patinka įdomios lovos, primenančios palapinę ar namelį, didesniems – daugiafunkciniai baldai, kuriuose susijungia lova, rašomasis stalas ir lentynos. Kaip išsirinkti jūsų vaikui tinkama lovą, pataria „Amore for Home“ ekspertai.

Vaikiškos lovos: kuri tinkamiausia?

  • Dviaukštės lovos – vietą taupantis sprendimas, jei kambariu dalijasi du vaikai. Tačiau net jei kambarys priklauso tik vienam, dviaukštė lova suteikia papildomos vietos, nes apatinę dalį galima paversti skaitymo vieta, tinkama žaislų laikymui.

  • Loft stiliaus lovos yra dviaukštės lovos be apatinės dalies, kai miegamoji vieta yra pakelta ir į ją reikia lipti kopėtėlėmis. Apačioje lieka daug vietos kitiems baldams. Tokia lova – puikus sprendimas, kai vaikui būtina erdvė ir darbui, nes apačioje galite pastatyti rašomąjį stalą ir lentynas.

  • Lovos su patalynės dėžėmis tinkamas sprendimas, kai norite taupyti vietą vaiko kambaryje. Dėžės yra talpios, jose galima laikyti žaislus, knygas, drabužius. Galite sumontuoti skyrius tam, kad vaikas mokytųsi tvarkytis. Pastelinių spalvų patvarios lovos su dėžėmis iš mūsų PABO kolekcijos yra kompaktiškos, todėl lengvai tilps bet kokio dydžio kambaryje.

  • Šiuolaikinio dizaino lovos patinka vaikams, nes jie gali miegoti palapinėse, nameliuose, pilyse, laivuose ir visur, kur tik trokšta! Mūsų stilinga palapinės formos lova patiks kiekvienam mažajam iškylautojui.

Vaiko lovai tinkamiausios medžiagos

Atkreipkite dėmesį į medžiagas. Medis ir metalas yra dvi populiariausios medžiagos, tinkamos vaikų lovoms. Tačiau taip pat galite rinktis atsparias poveikiui plokštes, kurios savo savybėmis nenusileidžia medienai. Nerūdijantis plienas yra stipresnis už aliuminį ir yra geras pasirinkimas dviaukštėms lovoms. O aliuminio rėmai – saugus variantas mažesniems vaikams.

Svarbiausia – saugumas

Lova turi būti saugi. Prieš rinkdamiesi lovą, įsitikinkite, kad lovos rėmas gali išlaikyti vaiko svorį. Vaikai mėgsta dūkti ir šokinėti ant lovos, todėl įsitikinkite, kad lova galės atlaikyti didelį ir staigų smūgį. Apžiūrėkite, ar nėra kokių nors matomų aštrių briaunų ar atsikišimų, keliančių pavojų vaiko saugumui. Renkantis lovą taip pat būtina atsižvelgti ir į vaiko būdą ir elgesį. Jeigu jūsų vaikas mėgsta vartytis lovoje, būtini apsauginiai turėklai. Jeigu mažasis yra itin smalsus ir mėgsta visur kaišioti pirštus, apžiūrėkite, ar lova neturi nesaugių plyšių, kuriuose gali įstrigti maži pirštukai.

Įtraukite vaiką į lovos paieškas

Rinkdami lovą vaiko kambariui norime, kad jis atrodytų gražiai. Nesvarbu, ar pasirinksite pastelines ar ryškesnes spalvas, galite rasti nepaprastai stilingų įvairių spalvų ir apdailos lovų, kurios patiks jūsų vaikui. Leiskite jam dalyvauti renkantis lovą. Peržiūrėkite nuotraukas, atkreipkite dėmesį į vaiko pageidavimus, tačiau bandykite susitarti dėl visiems priimtino sprendimo. Ieškokite novatoriškų ir unikalių sprendimų. Gerai apgalvoto dizaino vaiko kambario lovos bus lengviau prižiūrimos, patogesnės vaikui, vaikui bus lengviau palaikyti tvarką. „Amore for Home“ asortimente rasite platų vaikiškų lovų pasirinkimą. Saugios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir nepaprastai stilingos lovos papuoš kambarį ir suteiks daug džiaugsmo bei palengvins miego ritualus.

Related Posts:

Naujos prekės