Miegamasis 

Miegamasis

Miegodami praleidžiame apie trečdalį gyvenimo, todėl miegamojo baldai turi būti ypač patogūs ir geros kokybės. Miegamasis – tai erdvė, kurioje atsipalaiduojame, ilsimės, todėl tinkami miegamojo baldai nuteikia raminančiai, atpalaiduojančiai, tačiau drauge turi būti stilingi ir elegantiški, suteikiantys kambariui išskirtinumo. Tiems, kurie nori p...

Miegodami praleidžiame apie trečdalį gyvenimo, todėl miegamojo baldai turi būti ypač patogūs ir geros kokybės. Miegamasis – tai erdvė, kurioje atsipalaiduojame, ilsimės, todėl tinkami miegamojo baldai nuteikia raminančiai, atpalaiduojančiai, tačiau drauge turi būti stilingi ir elegantiški, suteikiantys kambariui išskirtinumo. Tiems, kurie nori pasisemti idėjų, siūlome pasidairyti po miegamojo baldų kolekcijas ir susikurti savo svajonių kambarį, apstatant jį pagal norus, poreikius ir galimybes. Pats svarbiausias baldas miegamajame – lova, taigi prie lovos derinkite ir visus kitus baldus. Šiuolaikinės technologijos kuriant miegamojo baldus leido suderinti patogumą, patvarumą, stilių ir komfortabilumą. Elektroninėje parduotuvėje rasite ypatingų Provanso, klasikinio, antikvarinio ir kitų stilių miegamojo baldų.

Plačiau

Miegamasis 

Subkategorijos

 • Lovos

  Per visą savo gyvenimą vidutiniškai pramiegame apie 25 metus, todėl investicija į lovą yra investicija į kokybišką gyvenimą. Galbūt jus visada žavėjo modernios interjero detalės? O gal labiau norite jaukios, kaimiškos aplinkos? Siūlome įvairų lovų pasirinkimą, kuris pranoks bet kokius poreikius dizainui. Ramus minimalistinis, elegantiškas klasikinis ar nepamirštamas viduržemio stilius – šie ir dar daugiau stilių vienoje vietoje.

 • Naktiniai staliukai

  Naktiniai staliukai nėra vien tik užrašų knygutei bei telefonui pasidėti – jie gali būti puiki miegamojo kambario puošmena ir mes tai puikiai suprantame. Siūlome pasižvalgyti po mūsų unikalų naktinių staliukų arsenalą, kuriame atrasite tai, kas jums patinka labiausiai. Tik čia galite susipažinti su rinktine modernių, tradicinių, skandinaviškų bei dar daug kitų stilių kolekcija, kurios dėka patenkinsite esamus ir atrasite naujus poreikius.

 • Kosmetiniai staliukai

  Kurie kriterijai renkantis kosmetinį staliuką svarbiausi? Jo talpa, dizainas, kaina, o gal viskas iškart? Suteikiame jums galimybę rinktis iš visame pasaulyje žinomų, aukščiausios klasės baldų gamintojų produktų. Galbūt jus sudomins minimalistinio dizaino modernus kosmetinis staliukas, o gal praeitų šimtmečių prabangos detalės? Nelikite abejingi – laikas pranokti savo lūkesčius!

 • Spintos

  Spintos nėra vien tik didelės dėžės drabužiams, nes jos gali būti pats didžiausias baldas miegamojo kambaryje ir viso kambario įvaizdis priklauso būtent nuo spintos. Greičiausiai turite nusistatę kriterijų, pagal kurį ir renkatės naująją spintą – medienos tipas, spalva, raštai arba kažkas išskirtinio, ko nepamatysite kitur. Galime jus nudžiuginti, nes jūsų poreikiai ir mūsų pasiūlymai žengia tuo pačiu keliu!

 • Komodos

  Reikia komodos rūbams, daiktams? O gal ji jums tik dizaino dalis? Bet kuriuo atveju, žinome ką jums pasiūlyti – didžiulis įvairiausių rūšių komodų pasirinkimas tikrai jūsų nenuvils. Mūsų komodas gamina visame pasaulyje pripažinti gamintojai, kuriems svarbiausios ir menkiausios baldų detalės. Kokybė, rafinuotumas ir niekur nematytas dizainas – laikas susikurti aplinką, apie kurią iki šiol tik svajojote.

 • Spintelės
 • Konsolės
 • TV staliukai

  Unikalūs ir tvirti televizoriaus staliukai bet kuriam kambariui. Siūlome pasirinkti jums tinkamiausią televizoriaus staliuką iš itin plataus, rinktinio prekių asortimento. Nesvarbu, koks stilius vyrauja jūsų namų interjere arba kokį planuojate pradėti – norite sendinto Provanso stiliaus staliuko? O gal apimti nostalgijos pasirinksite retro stiliaus ar vintažinius baldus? Bet kuriuo atveju, jūs esate tinkamiausioje vietoje.

 • Pufai
 • Minkštasuoliai / Suolai
 • Foteliai / Krėslai
 • Veidrodžiai