REVIVAL kolekcija 

REVIVAL kolekcija

„Revival“ baldų serija – viskas nuo klasikinio veidrodžio koridoriuje iki prabangaus stalo virtuvėje. Šią seriją pristatė dėl aukščiausios produktų kokybės visame pasaulyje išgarsėjusi, Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi kompanija „Willis & Gambier“. Kolekcija yra autentiška ir leis jums pastebėti klasišką dizainą kaskart pažvelgus į ją. Nesva...

„Revival“ baldų serija – viskas nuo klasikinio veidrodžio koridoriuje iki prabangaus stalo virtuvėje. Šią seriją pristatė dėl aukščiausios produktų kokybės visame pasaulyje išgarsėjusi, Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi kompanija „Willis & Gambier“. Kolekcija yra autentiška ir leis jums pastebėti klasišką dizainą kaskart pažvelgus į ją. Nesvarbu, ar „Revival“  renkatės baldus virtuvei, ar miegamajam – jie visi yra sukurti taip, kad derėtų tarpusavyje. Baldų gamybai naudojama baltojo kedro ir perdirbtos pušies mediena, kurias akomponuoja tiek įprastos, tiek chromuotos metalo detalės.

Baldai pagaminti iš kruopščiai atrinktos ir perdirbtos medienos, o dauguma detalių yra rankų darbo. Tokiu atveju, kiekvienas baldas yra unikalus ir autentiškas, kadangi detalės buvo atsakingai tikrinamos profesionalaus amatininko akimis bei rankomis.

Suteikite savo namams išskirtinai šviesios klasikos su „Revival“ baldų serija.

Plačiau

REVIVAL kolekcija 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 26 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 26 dalykų