SCANDI kolekcija 

SCANDI kolekcija

Klasikos, modernumo ir kartu paprastumo dermė – taip galima apibūdinti įspūdingąją retro ir skandinaviško stiliaus „Scandi“ baldų kolekciją. Ramius natūralios medienos tonus puikiai papildo kiek netikėtas pastelinių spalvų žaismas. Baldų stalčiai, sumontuoti centre, puošti spalvingais retro tekstilę primenančiais ornamentais. Stalčiai – itin kruopštus rankų darbas, todėl šie ornamentai tokie autentiški ir stipriai patraukiantys dėmesį. Beje, ir visa „Scandi“ kolekcija – kūrybingų baldžių rankų darbo, taigi smulkūs įbrėžimai tik pabrėžia unikalų baldų charakterį.

Kompaktiškas ir lengvas baldų dizainas leidžia išlaikyti erdvės pojūtį. Kolekcija puikiai derės mėgstančiųjų minimalistinį stilių namuose. Baldai lengvai įkomponuojami svetainės, valgomojo ar miegamojo interjere. Baldams grakštumo suteikia ir dar vienas išskirtinis komponentas – kojelės.

„Scandi“ kolekcijos baldai pagaminti iš kietmedžio - rausvosios dalbergijos medienos. Baldų korpusai pabrėžiant natūralų medienos grožį dengti tik bespalviu laku. „Scandi“ kolekcijoje rasite spintelių, konsolių ir TV staliukų, komodų, kėdžių, lentynų, indaują ir kitus nepamirštamus baldus. 

SCANDI kolekcija 

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų