SANTO kolekcija 

SANTO kolekcija

Miegamojo baldų kolekcija „Santo“ – tai prašmatnūs baldai, nukeliantys į elegancija alsuojantį Provansą. Sakoma, kad balta ir kreminė spalvos visada madingos, tad pasirinkę šiuos baldus nesuklysite. Švelnios kreminės spalvos baldai, dekoruoti ryškiomis rankenėlėmis, ir baldų subtilios dailios formos kuria romantišką atmosferą. Jei norite jaukaus, šiluma alsuojančio miegamojo, nesuklysite pasirinkę „Santo“ kolekcijos baldus.

Visi kolekcijos baldai pagaminti iš aukštos kokybės tuopos medienos ir MDF plokščių. Prieš darant apdailą mediena buvo kruopščiai balinama, todėl baldų spalva yra sodri. Kreminė baldų fasado spalva ir masyvios metalinės rankenėlės sukuria puikų tandemą, kuriame karaliauja švelnumas ir subtilus kontrastas.

„Santo“ miegamojo baldų kolekciją sudaro miegamojo lova (lova paminkštintu galvūgaliu ir kojūgaliu), komoda, naktinis stalelis ir spinta.

Jei prioritetą teikiate šviesiems atspalviams, lengviems baldams ir jaukiam interjerui – „Santo“ miegamojo baldų kolekcija puikiausiai patenkins Jūsų poreikius.

SANTO kolekcija 

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų