LYON kolekcija 

LYON kolekcija

Prancūziškas dizainas ir unikalūs auksiniai tonai – tai bruožai, kuriais išsiskiria „Lyon“ kolekcijos miegamojo baldai. Subtilios, tačiau griežtos linijos suteikia šiai kolekcijai prabangos įspūdį, o tvirta amerikietiškojo ąžuolo masyvo mediena užtikrina ilgaamžiškumą, taigi tokie baldai niekada neišeis iš mados ir išlaikys aukštą išliekamąją ve...

Prancūziškas dizainas ir unikalūs auksiniai tonai – tai bruožai, kuriais išsiskiria „Lyon“ kolekcijos miegamojo baldai. Subtilios, tačiau griežtos linijos suteikia šiai kolekcijai prabangos įspūdį, o tvirta amerikietiškojo ąžuolo masyvo mediena užtikrina ilgaamžiškumą, taigi tokie baldai niekada neišeis iš mados ir išlaikys aukštą išliekamąją vertę. Glotnus viršutinis lako sluoksnis praturtina baldus žvilgesiu, pabrėžia tradicijos ir modernumo dermę.

„Lyon“ baldų kolekcija stebina produktų gausa: greta kelių skirtingų dydžių lovų galima rasti ir komodų, spintų, ar net itin funkcionalių sprendimų, pavyzdžiui, veidrodį-spintelę arba į komodų stalviršius įmontuotų slaptų stalčiukų kurių vidus padengtas prabangiu aksomu. Nedideli kolekcijos elementai – spintelė prie lovos, pakabinamas veidrodis, kelių modelių kėdės, suteikia galimybę efektyviai išnaudoti turimą erdvę, patogiai, tačiau ne mažiau elegantiškai įrengti ir nedidelį, ir itin erdvų miegamąjį.

Unikalus ir gerai apgalvotas „Lyon“ miegamojo baldų kolekcijos dizainas puikiai derės tiek moderniai įrengtame, tiek ir klasikine dvasia alsuojančiame būste. Patogūs naudoti ir dvelkiantys natūralumu šie baldai taps išskirtiniu miegamojo akcentu.

Plačiau

LYON kolekcija 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų