IVORY kolekcija 

IVORY kolekcija

Pripažinto gamintojo „Willis & Gambier“ „Ivory“ kolekcijos baldų gamybai naudotas beržo masyvas, beržo fanera, tad visi baldai pasižymi aukšta kokybe ir patvarumu. Šiai baldų kolekcijai pagaminti yra naudojama unikali rankų darbo apdaila ir sendinimo technologija - vietomis pratrintas dažų paviršius. Tokia apdaila yra išskirtinis šios kolekcijos...

Pripažinto gamintojo „Willis & Gambier“ „Ivory“ kolekcijos baldų gamybai naudotas beržo masyvas, beržo fanera, tad visi baldai pasižymi aukšta kokybe ir patvarumu. Šiai baldų kolekcijai pagaminti yra naudojama unikali rankų darbo apdaila ir sendinimo technologija - vietomis pratrintas dažų paviršius. Tokia apdaila yra išskirtinis šios kolekcijos akcentas, įrodantis, kaip kruopščiai ir apgalvotai ji kurta. O sendinto medžio elementai alsuoja giliomis tradicijomis ir unikalumu. Minkštosios baldų dalys taip pat pagamintos iš natūralių medžiagų, todėl nealergizuoja, yra ypač malonios odai. Šios kolekcijos baldai primena romantiškąjį Provansą, grakščios linijos ir lenktos baldų kojelės nukelia į puošnųjį Baroką, o baldų funkcionalumas alsuoja klasika.

Išliekamąją vertę turinčią „Ivory“ miegamojo baldų kolekciją sudaro spinta, miegamojo lovos su itin dailiais galvūgaliais ir kojūgaliais, dailus naktinis stalelis su lenktomis kojomis, komodos su stalčiais (galite rinktis žemesnę ir plačią komodą arba aukštesnę ir siaurą), plati miegamojo spinta, įmantraus dizaino miegamojo spinta ir kt. Visus kolekcijos baldus vienija prabangi dramblio kaulo spalva ir lenktos baldų kojelės.

Plačiau

IVORY kolekcija 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų