ELLE kolekcija 

ELLE kolekcija

Elle miegamojo komplektas – tai šių dienų klasika. Baldų dizainas turi įvairių pasaulio kampelių charakteristikos, nes jis kurtas atsižvelgiant į skandinavišką stilių, o šis yra įkvėptas prancūzų klasikos. Gamybai naudojamas uosis, kuris užtikrina, kad baldai jums tarnaus ilgus metus. Paprastumas bei elegancija – du svarbiausi ingredientai, o ju...

Elle miegamojo komplektas – tai šių dienų klasika. Baldų dizainas turi įvairių pasaulio kampelių charakteristikos, nes jis kurtas atsižvelgiant į skandinavišką stilių, o šis yra įkvėptas prancūzų klasikos. Gamybai naudojamas uosis, kuris užtikrina, kad baldai jums tarnaus ilgus metus. Paprastumas bei elegancija – du svarbiausi ingredientai, o juos apgaubia skoningai išreikštas XVIII a. Gustavo stilius.

Elle baldai yra gaminami siekiant ne tik dizaino, bet ir praktiškiems poreikiams įgyvendinti – spintelės struktūra puikiai išnaudoja tuštumą viduje, o lovos gaminamos ir su baldakimais, kurie suteikia unikalumo ir gali būti naudojami kabinant lovos užuolaidas dar jaukesnei ir ramesnei nakčiai. Baldų eksterjeras atrodo įprastas, tačiau balduose pastebėsite neįprastų praktiškų ypatybių. Jeigu klasika jums prie širdies, tą patį jausite ir Elle kolekcijai – tobulas būdas į šiuolaikinius namus įkvėpti klasikos.

Šios kolekcijos sumanytojai yra „Willis & Gambier“, tai visame pasaulyje garsūs Didžiosios Britanijos baldų kūrėjai ir gamintojai, jų kurtos baldų kolekcijos yra priskiriamos „Premium“ klasės segmentui.

 

Plačiau

ELLE kolekcija 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų