CHARLOTTE kolekcija 

CHARLOTTE kolekcija

Miegamojo baldų kolekcija „Charlotte“ puikiai tiks vertinantiems natūralumą ir medinius baldus. Medis – nuo seno baldų sektoriuje naudojama medžiaga, be kurios neįsivaizduojamas baldų gamybos procesas. Ši kolekcija išsiskiria tuo, kad preciziškai parinkta apdaila paryškina medžio spalvą, o visi miegamojo baldai alsuoja prabanga ir komfortu. Naud...

Miegamojo baldų kolekcija „Charlotte“ puikiai tiks vertinantiems natūralumą ir medinius baldus. Medis – nuo seno baldų sektoriuje naudojama medžiaga, be kurios neįsivaizduojamas baldų gamybos procesas. Ši kolekcija išsiskiria tuo, kad preciziškai parinkta apdaila paryškina medžio spalvą, o visi miegamojo baldai alsuoja prabanga ir komfortu. Naudojant sudėtingą gamybos procesą visų komodų stalčiukų priekiai yra truputį išlenkti ir tai yra šios kolekcijos akcentas kuris baldams suteikia dar daugiau tobulu linijų ir padeda išsiskirti iš kitų.

„Willis & Gambier“ kolekcijos „Charlotte“ miegamojo baldai pagaminti iš ąžuolo masyvo, todėl yra itin tvirti ir ilgaamžiai, turi išliekamąją vertę. Ši kolekcija apjungia grožį ir rafinuotumą bei nukelia į 18-ojo amžiaus Prancūziją. Švelnūs medaus tonai, lako teikiamas blizgesys kuria eleganciją.

Šios kolekcijos baldai pasižymi švelniomis linijomis, lenktos baldų kojelės teikia jaukumo ir sudaro prabangos įspūdį.

„Charlotte“ miegamojo baldų kolekcijoje: mediniai lovos rėmai, miegamojo spintos (dvivėrė miegamojo spinta, dvivėrė miegamojo spinta su stalčiumi), miegamojo komodos (komodos skiriasi pločiu, aukščiu ir stalčių skaičiumi), dailus tualetinis staliukas su stalčiais, naktinis stalelis su stalčiumi, miegamojo krėslas, miegamojo pufas, subtilus miegamojo veidrodis ir kt. Natūrali medžio spalva kolekcijai suteikia prabangos, o Jūsų miegamąjį pavers jaukia oaze.

Plačiau

CHARLOTTE kolekcija 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų