ANGELIQUE kolekcija 

ANGELIQUE kolekcija

ANGELIQUE – ilgaamžis unikalumas slypi paprastume. Šią kolekciją sudarantys švediško Gustavo stiliaus baldai yra kuklus ir tuo pačiu išskirtinis pasirinkimas jūsų interjerui. Kiekviena detalė kruopščiai pagaminta pasitelkiant įkvėpimo iš XVIII a. aukščiausios klasės interjero madų, kurios aktualios net ir po kelių šimtmečių – šiandien. Santūri, ...

ANGELIQUE – ilgaamžis unikalumas slypi paprastume. Šią kolekciją sudarantys švediško Gustavo stiliaus baldai yra kuklus ir tuo pačiu išskirtinis pasirinkimas jūsų interjerui. Kiekviena detalė kruopščiai pagaminta pasitelkiant įkvėpimo iš XVIII a. aukščiausios klasės interjero madų, kurios aktualios net ir po kelių šimtmečių – šiandien. Santūri, žalsvą ir rudą tonus turinti spalva pagyvins jūsų kambarį natūraliu, raminančiu aplinkos dvelksmu, o minimalistinė baldų struktūra užtikrina jaukumą. Ši kolekcija puikiai derės prie daugelio jūsų interjero vizijų.

Pats geriausias miegamojo interjeras nereikalauja drąsių spalvų bei prabangių baldų, todėl ANGELIQUE baldų kolekcija yra tai, ko reikia jūsų namams – ją sudaro šedevrai, kurie po kuklia išvaizda slepia šimtmečius gyvuojantį prestižą ir yra prisisunkę klasikinės auros.  

Šios kolekcijos sumanytojai yra „Willis & Gambier“, tai visame pasaulyje garsūs Didžiosios Britanijos baldų kūrėjai ir gamintojai, jų kurtos baldų kolekcijos yra priskiriamos „Premium“ klasės segmentui.

Plačiau

ANGELIQUE kolekcija 

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų