IRON kolekcija

Nepasiduokite šių dienų moderniam stiliui ir rinkitės tai, kas tikra – autentiška konstrukcija, meistriškumas ir natūrali išvaizda yra pagrindiniai ingredientai, be kurių būtų neįmanoma sukurti naujosios baldų kolekcijos pavadinimu „IRON“. Iron – tai geležis, kuris drąsiai naudojamas įvairiose šios kolekcijos baldų detalėse, suteikiant tikro, antikvarinio dizaino dvelksmą. Visi kolekcijos produktai turi tvirtai išreikštų metalinių detalių, kaip tradiciniai spintelės durų vyriai, didžiuliai baldų apvadai, kurie primena senovinių skrynių struktūrą ir žymiai sutvirtina baldų konstrukciją.

Baldų gamybai naudojama mango mediena, kuri panaši į buką bei ąžuolą – ilgaamžė, suteikianti natūralumo pojūtį bei lengvai prižiūrima ir valoma.

Užpildykite savo namus viduramžių stiliaus aura pasirinkdami baldus, kurie puikiai dera tiek su senais, tiek su moderniais baldais.

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
  • Industrinio stiliaus natūralaus medžio spintelė su metalinėmis durelėmis. Plačiau apie šią kolekciją skaitykite čia. Industrinio stiliaus natūralaus...

    689,00€
    Yra sandėlyje
  • Industrinio stiliaus natūralaus medžio TV staliukas su metalinėmis durelėmis. Plačiau apie šią kolekciją skaitykite čia. Industrinio stiliaus natūralaus...

    574,00€
    Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Filtras

Filtras

Aukštis, cm
Plotis, cm
Gylis, cm

Naujos prekės