BALDŲ APDAILA.

 Maloniai prašome atkreipti dėmesį, jog mūsų siūlomų baldų asortimente Jūs galite rasti dažytų, beicuotų arba lakuotų baldų, kurių apdailoje yra naudojama unikali rankų darbo sendinimo technologija. Kokia yra baldo apdaila galite pamatyti paspaudę ant pageidaujamos prekes ir perskaitę jos aprašymą. Mūsų klientai, perkantys baldą kurio prekės aprašyme prie nurodyto apdailos tipo yra prierašas jog šio gaminio apdailai yra naudojama speciali sendinimo technologija, turėtų žinoti, kad:

  • Vietomis galimas nevienodas dažų, beico arba lako sluoksnis.
  • Natūralūs medienos defektai - medienos įtrūkimai, įdaužimai ar kiti nelygumai, kurie yra neatsiejama sendintos apdailos dalis.
  • Šiurkštus ir vietomis pratrintas apdailos paviršius, arba specialių dulkių (patinos) užnešimas ant atskirų baldo elementų. 

Kiekvienai kolekcijai yra taikomas skirtingas apdailos būdas ir tai yra išskirtinis Amore For Home kolekcijų akcentas, įrodantis kaip kruopščiai ir apgalvotai jos buvo kurtos. Sendinto medžio elementai alsuoja giliomis tradicijomis ir unikalumu, nes kiekvienas baldas yra toks vienintelis ir jis gali tapti Jūsų namų dalimi.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad visi kompiuterių vaizduokliai ir išmaniųjų įrenginių ekranai gali skirtingai atkurti spalvas, todėl yra tikimybė, kad baldų apdailos spalva kurią matote savo ekrane ir kokia bus realybėje gali truputį skirtis. Mes labai stengėmės prekių nuotraukose pavaizduoti spalvas kiek įmanoma tikslesnes, bet vis tiek jos yra tik rekomendacinio pobūdžio.

Ačiū už supratingumą ir linkime puikių pirkinių!

Turite klausimų? Prašome susisiekti tel.: +37060772229 arba el. paštu: info@amoreforhome.lt