> Apie mus

Apie „Amore For Home“

„Amore For Home“  - tai elektroninė parduotuvė, siūlanti įsigyti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino baldus Jūsų namams. Mūsų asortimente karaliauja elegantiškoji klasika ir romantiškasis Provansas. Mes esame pasiruošę Jūsų namus papuošti šiltais, šviesiais ir jaukiais senovės dvasia dvelkiančiais baldais. „Amore For Home“ pasiūla sudomins ne tik prancūziškojo Provanso gerbėjus – turime ką pasiūlyti ir tiems, kurie jaučia silpnybę Italijos Toskanos, Belgijos, Olandijos provincijų interjero stiliams. Be to, sau patinkančius baldus išsirinks ir tie, kurie prioritetą teikia skandinaviškajam subtilumui bei niekada iš mados neišeinančiai klasikai.

 Mūsų tikslas - Mes siekiame, kad mylėtumėte savo namus ir juose jaustumėtės komfortiškai. Todėl esame pasiruošę padėti Jums susikurti išskirtinio stiliaus, jaukius, romantiškus ir patogius namus, į kuriuos svajotumėte sugrįžti po sunkios darbo dienos ir kuriuose jaustumėtės tarsi rojaus kampelyje.

Asortimentas - Pagrindinė įmonės nuostata, tai darbas su kruopščiai atrinktais, pripažintais partneriais bei griežta prekių kokybės kontrolė. Visi mūsų parduodami baldai gaminami iš natūralios medienos: tradiciniu būdu apdirbto beržo masyvo, tuopos, guobos ir ąžuolo. Taip pat naudojamos kokybiškos MDF plokštės. Minkštosioms dalims naudojami lino bei mišrios sudėties patvarūs audiniai. Kai kurių dažytų ir lakuotų baldų kolekcijų apdaila atlikta specialia sendinimo technika, pavyzdžiui, dažų pratrynimai arba patinavimas (dulkių imitacija). Šie sendinimo darbai dažniausiai atliekami rankiniu būdu, todėl kiekvienas baldas yra autentiškas. Visus baldus vienijantis aspektas – išliekamoji vertė. Tai kokybiški, prabangūs baldai, tarnausiantys Jums ilgai.

„Amore For Home“ yra vienintelė įmonė Lietuvoje, turinti išskirtines teises prekiauti pasaulyje pripažinto gamintojo „Willis & Gambier“ baldais. Šio gamintojo produkcija alsuoja senąja dvasia, pasižymi aukščiausia kokybe, išskirtiniu stiliumi ir didele išliekamąja verte. Suteikite sau progą įsigyti geriausia, ką gali pasiūlyti baldų rinka!

Klientų poreikiai - Siekdami neatsilikti  nuo naujausių tendencijų ir pasiūlyti tai, kas geriausia, nuolat lankomės tarptautinėse interjero parodose, stebime ir analizuojame klientų poreikius, kad galėtume atrinkti ir pasiūlyti Jums išskirtines baldų kolekcijas. Remiantis klientų poreikių analize bei vyraujančiomis naujovėmis, asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir papildomas.  Ypatingą dėmesį skiriame sklandžiam baldų pristatymui, garantiniam aptarnavimui. Mūsų komanda greitai ir profesionaliai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padarys viską, kad apsipirkimas Jums būtų kuo paprastesnis, aiškesnis ir malonesnis. Patenkinti klientai garantuoja sėkmingą „Amore For Home“ veiklą!

Baldų ekspozicija - Gyvai mūsų baldus galite pamatyti  „BIG Vilnius" prekybos centre 2-me aukšte esančiame Baltic Baldų Centre adresu Ukmergės g. 369, Vilnius.